انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 469

پایگاه خبری تحلیلی فراسخن  در سپیده دم  تاریخ  ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۱  مصادف با ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) با هدف ارائه اخبار صحیح و درست  با قرار دادن کتاب قانون جمهوری اسلامی ایران در سرلوحه قلم ورزان و همکاران خود در تشریح وقایع پیش رو از شهرستان ها و استانهای کشور گرفته […]

پایگاه خبری تحلیلی فراسخن  در سپیده دم  تاریخ  ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۱  مصادف با ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) با هدف ارائه اخبار صحیح و درست  با قرار دادن کتاب قانون جمهوری اسلامی ایران در سرلوحه قلم ورزان و همکاران خود در تشریح وقایع پیش رو از شهرستان ها و استانهای کشور گرفته تا خاور میانه و قاره ها ودیگر کشورهای اسلامی و غیر اسلامی  و با اصول اصلی اصلاح طلبی در جهت منافع حزب اسلامی کار عمل می نماید.

گرایش و هدف

در جریان انتخاباتی  یازدهمین دوره ریاست جمهوری پایگاه خبری تحلیلی فراسخن  به منظور حمایت از جناب آقای دکتر حسین کمالی – دبیر کل فعلی حزب اسلامی کار و وزیر کار دو دوره آیت الله هاشمی رفسنجانی و یک دوره سید محمد خاتمی – ایجاد گردید.

با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری، جناب آقای دکتر کمالی از حضور در این صحنه خودداری کرد و در جریان ادامه  اتفاقات و با روی کار آمدن دکتر حسن روحانی به عنوان ریاست جمهوری یازدهمین دوره نیز  این سایت هم اکنون با دیدگاه اصلاح طلبانه خود در جهت حمایت فعالیت های دولت فعلی با وابستگی به سیاست های کلی و اصلی حزب اسلامی کار گام بر می دارد.

تحلیل لوگوی فراسخن

طرح لوگوی پایگاه خبری تحلیلی فراسخن از امیر مقداد یحیی ئی مدیر مسئول و سردبیر می باشد که نقشه کشور عزیزمان ایران در پرتو نورانی خورشید که نشان از روز و دو چرخ دنده در وسط آن که حکایت از کار و تلاش و ایستادگی دارد و کل این مجموعه در دایره ای که دو جهت دوار به دور آن می چرخد که عموما نشان از اخبار می باشد ترسیم شده است.

پایگاه خبری تحلیلی فراسخن در تابستان ۱۳۹۱ در پایگاه  تحت وب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است که هم اکنون به دنبال ادامه مراحل جهت دریافت اجازه می باشد.

سرویس های خبری فراسخن

پایگاه خبری تحلیلی فراسخن پیش از تاریخ ۵ خرداد ماه ۱۳۹۵ به دلیل حجم بالای اطلاعاتی و کندی لود صفحه مجبور به پوست اندازی و تولد دوباره شده است. بطوریکه کلیه ۳۳۰ هزار صفحه خبری پیش از این تاریخ در لینک آرشیوی منتقل گردید تا از نظز دیتابیس هم اکنون سایت فراسخن بر روی دیتابیس جدیدی راه اندازی گردد و بر روی سایت مادر و اصلی به موضوعات مهمتری از درج اخبار همچون سایر رسانه ها که عموما به سیاسی، اقتصادی و … تقسیم بندی شده اند، تغییر یافته است.

 

نظرات بسته شده است.