انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17372

4 بازدید18 views

این گزارش به نقل از تلویزیون دولتی ویتنام اعلام کرد که هنوز از سرنوشت ده ها نفر از مردم خبری در دست نیست.نگوین هو هوای، رییس کمیته محلی حزب کمونیست در گفت وگو با فرانس پرس گفت که دولت با کمک پلیس و نیروهای امداد و نجات موفق شد با تدابیر اولیه قبل از حادثه، […]

این گزارش به نقل از تلویزیون دولتی ویتنام اعلام کرد که هنوز از سرنوشت ده ها نفر از مردم خبری در دست نیست.
نگوین هو هوای، رییس کمیته محلی حزب کمونیست در گفت وگو با فرانس پرس گفت که دولت با کمک پلیس و نیروهای امداد و نجات موفق شد با تدابیر اولیه قبل از حادثه، از تعداد تلفات و میزان خسارات بکاهد.
وی در این خصوص افزود: اما با پیشروی تدریجی سیل غیر قابل کنترل احتمال افزایش کشته ها بویژه در دل شب بسیار بالا است و پیش بینی می شود قربانیان این حادثه طبیعی از صد تن نیز بگذرد.
این مقام دولتی هشدار داد که گرچه ممکن است تا ظهر فردا (یکشنبه) با فروکش کردن حجم آب این سیل بویژه در مناطق دور افتاده، بتوان از تلفات و خسارت بیشتر حادثه کاست، اما با نزدیک شدن طوفان ‘ساریکا’ که از دریای جنوبی چین به سوی ویتنام در حال حرکت است، کنترل شرایط از فردا شب غیر ممکن خواهدشد.
به گفته وی، هزاران شهروند این کشور در مناطق سیل زده مجبور به ترک خانه های خود شدند. این در حالی است که کمک رسانان، تا کنون نتوانستند اجساد برخی از کشته شدگان را از زیر گل و لای خارج کنند.
شبک **آساق**۱۳۷۸**۱۹۱۷**مترجم: علی نصیری** انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.