انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17396

11 بازدید37 views

به گزارش #فراسخن، درهفته نهم لیگ باشگاه های هلند تیم هیرنفین میهمان خرونینگن بود و در نهایت به برتری ۳ بر صفر دست یافت تا با ۱۸ امتیاز به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کند.در این دیدار، «رضا قوچان نژاد» مهاجم تیم ملی ایران در دقیقه ۸۳ گل سوم هیرنفین را به ثمر رساند […]

به گزارش #فراسخن، درهفته نهم لیگ باشگاه های هلند تیم هیرنفین میهمان خرونینگن بود و در نهایت به برتری ۳ بر صفر دست یافت تا با ۱۸ امتیاز به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کند.
در این دیدار، «رضا قوچان نژاد» مهاجم تیم ملی ایران در دقیقه ۸۳ گل سوم هیرنفین را به ثمر رساند و سه دقیقه پس از آن جای خود را به «یونس ناملی» داد.
«آربر زنلی» و «سام لارسون» دیگر گلزنان هیرنفین در این دیدار بودند. تیم خرونینگن در این دیدار به دلیل اخراج دو بازیکنش در نیمه دوم با ۹ نفر به کار خود ادامه داد.
در دیگر دیدار، آلکمار درحضور ۹۰ دقیقه ای «علیرضا جهانبخش» در دیدار خانگی برابر ویسته آرنهم به تساوی دو بر دو رضایت داد تا ۱۶ امتیازی شود.
در سایر بازی ها، اسپارتا روتردام مقابل ویلم تیلبورگ به تساوی ۲ بر ۲ رسید، اوترخت با سه گل بر ایگلز غلبه کرد و تیم مدعی آیندهوون در خانه خود مقابل هراکلس به تساوی ۲ بر۲ قناعت کرد.
عصر یکشنبه و در دیدارهای مهم باقی مانده، تیم صدرنشین فاینورد میهمان نایمخن است و دن هاح از آژاکس آمستردام پذیرایی خواهد کرد.
شبک **۳۷۸۳**۱۰۶۴ ** خبرنگار: امیر میرزاییان ** انتشار دهنده : فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.