انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17417

9 بازدید61 views

به گزارش #فراسخن، در ادامه هفته هشتم لیگ باشگاه های اسپانیا تیم صدرنشین اتلتیکومادرید در ورزشگاه «ویسنت کالدرون» میزبان گرانادا بود و در حالیکه گل نخست را دریافت کرد در نهایت به برتری قاطع هفت بر یک دست یافت تا با ۱۸ امتیاز و تفاضل گل به اضافه هجده به صدرنشینی خود تداوم بخشد.«فریراکاراسکو» سه […]

به گزارش #فراسخن، در ادامه هفته هشتم لیگ باشگاه های اسپانیا تیم صدرنشین اتلتیکومادرید در ورزشگاه «ویسنت کالدرون» میزبان گرانادا بود و در حالیکه گل نخست را دریافت کرد در نهایت به برتری قاطع هفت بر یک دست یافت تا با ۱۸ امتیاز و تفاضل گل به اضافه هجده به صدرنشینی خود تداوم بخشد.
«فریراکاراسکو» سه گل، «نیکو گایتان» دو گل، «آنخل کوره آ» و «تیاگو» در این دیدار برای تیم تحت هدایت «دیگو سیمئونه» گلزنی کردند.
در دیگر دیدار، رئال مادرید که با سه تساوی متوالی در لالیگا با انتقادات زیادی روبرو شده بود در زمین رئال بتیس بانمایشی تحسین برانگیز به پیروزی ۶ بر یک رسید تا با ۱۸ امتیاز و تفاضل گل چهارده در رتبه دوم قرار بگیرد.
در این بازی، «ایسکو» دو گل، «رافائل واران»، «کریم بنزما»، «مارسلو» و «کریستیانو رونالدو» برای کهکشانی ها گلزنی کردند.
همچنین عصر شنبه، سویا و بارسلونا با غلبه بر حریفان خود به ترتیب با ۱۷ و ۱۶ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم جدول رده بندی ایستادند.
شبک **ورزشی**۳۷۸۳**۱۹۱۷**خبرنگار: امیر میرزاییان **انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.