انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17468

10 بازدید40 views

علی پورعلی مطلق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود: لایحه جامع قانون انتخابات نیز براساس همین سیاست ها تدوین شده و در حال حاضر برای بررسی به هیات دولت ارسال شده است.وی ادامه داد: سیاست های کلی انتخابات به عنوان اسناد بالادستی محسوب می شود که براساس آن مجلس شورای […]

علی پورعلی مطلق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود: لایحه جامع قانون انتخابات نیز براساس همین سیاست ها تدوین شده و در حال حاضر برای بررسی به هیات دولت ارسال شده است.
وی ادامه داد: سیاست های کلی انتخابات به عنوان اسناد بالادستی محسوب می شود که براساس آن مجلس شورای اسلامی باید قوانین لازم را تدوین کند.
مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور با اشاره به یکی از بندهای سیاست های کلی انتخابات مبنی بر بهره گیری از فناوری های نوین در جهت حداکثرسازی شفافیت، سرعت و سلامت در اخذ و شمارش آرا و اعلام نتایج، یادآور شد: این موضوع همواره در دستور کار وزارت کشور بوده و در این زمینه رایزنی های لازم را با شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی داشته ایم.
پورعلی مطلق خاطرنشان کرد: رایزنی ها برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در سال ۱۳۹۶ با شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر انتخابات شوراهای اسلامی ادامه دارد.
به گزارش #فراسخن، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز(شنبه) در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
سیام*۹۲۵۴** ۱۴۲۹خبرنگار: سجاد خسروانیان**انتشاردهنده:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.