انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17627

5 بازدید24 views

سرهنگ منوچهر سیاهپور یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان خودروی سمند«زن و مرد و دختربچه پنج ساله» یک عضو خانواده در ساعت ۲۱٫۳۰ دقیقه امشب در صحنه تصادف جان باختند.وی با اشاره به اینکه این حادثه به دلیل ناشی از انحراف به چپ خودروی سواری سمند […]

سرهنگ منوچهر سیاهپور یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان خودروی سمند«زن و مرد و دختربچه پنج ساله» یک عضو خانواده در ساعت ۲۱٫۳۰ دقیقه امشب در صحنه تصادف جان باختند.
وی با اشاره به اینکه این حادثه به دلیل ناشی از انحراف به چپ خودروی سواری سمند بوده، افزود: این تصادف مجروح نداشته است.
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: جاده یاسوج – اصفهان حادثه خیزترین جاده ارتباطی استان در سال جاری بوده که درمجموع ۱۷ درصد از حوادث رانندگی این استان در این جاده اتفاق افتاده است.
سرهنگ سیاهپور مهمترین عامل وقوع حوادث رانندگی در این استان را در هفته ماه گذشته نیز سرعت و سبقت غیرمجاز، تجاوز و انحراف به چپ اعلام کرد و ادامه داد: ۳۰ درصد تصادفات جاده ای بین ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب رخ داده است.
وی تصریح کرد: ۳۵ درصد آمار تصادف های رانندگی مربوط به سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده در کنترل وسایل نقلیه بوده است.
سیاهپور بابیان اینکه خودروهای سواری عامل ۶۹ درصد از تصادفات در این مدت بوده است، افزود: وانت ها عامل ۱۳ درصد و موتورسیکلت ها نیز عامل ۹ درصد از تصادفات بودند.
۳۰۱۶ /۸۰۰۵ ** شبد ** ۱۰۹۵ **خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده:رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.