انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17675

9 بازدید22 views

به گزارش #فراسخن، اصغر سلیمی در نشست امروز(یکشنبه) این کمیسیون با بیان این مطلب افزود: از ۱۸ سوال مطرح شده حدود هشت نفر از طرح سوال خود از وزیر کشور انصراف دادند و در مورد حدود هشت سوال نیز مقرر شد که از سوی معاونان وزیر کشور مطالبات و دغدغه های نمایندگان پیگیری شود. وی […]

به گزارش #فراسخن، اصغر سلیمی در نشست امروز(یکشنبه) این کمیسیون با بیان این مطلب افزود: از ۱۸ سوال مطرح شده حدود هشت نفر از طرح سوال خود از وزیر کشور انصراف دادند و در مورد حدود هشت سوال نیز مقرر شد که از سوی معاونان وزیر کشور مطالبات و دغدغه های نمایندگان پیگیری شود.
وی اظهارکرد: سوالات مصطفی کواکبیان و حسینعلی حاجی دلیگانی از رحمانی فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.
نماینده مردم سمیرم درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوال حاجی دلیگانی از وزیر کشور در مورد علت حضور هزاران اتباع بیگانه درکشور، نبود آمار دقیق از جمعیت این افراد و نبود نظارت بر آنها بود که وی پس از استماع صحبت های وزیر از پاسخ های وی قانع نشد و در نهایت سوال به صحن علنی ارجاع شد.
سلیمی افزود: درنشست امروز کمیسیون شوراها، همچنین سوال کواکبیان از وزیر کشور درباره وضعیت سهامداران پدیده شاندیز به صحن علنی مجلس ارجاع شد تا رحمانی فضلی در نشست علنی پارلمان به این سوال پاسخ دهد.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس تصریح کرد: در نشست صبح امروز هیأت رئیسه این کمیسیون نیز سیاست های ابلاغی رهبری درباره انتخابات مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که دولت، مرکز پژوهش ها و کمیسیون شوراها، لایحه ای را برای تحقق فرامین رهبری تدوین کنند.
به گزارش خانه ملت، نشست امروز با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و با هدف بررسی ۱۸ سوال نمایندگان از جمله جلال محمود زاده، نادر قاضی پور، احمدعلی رضابیگی، مصطفی کواکبیان، حسینعلی حاجی دلیگانی، مهرداد لاهوتی، محمدرضا امیرحسنخانی، محمد جواد فتحی، احمدعلی پورمختار، محمدرضا پور ابراهیمی و عباس گودرزی برگزار شد.
سیام**۳۰۶۱**۹۱۲۱*۱۷۲۴*تنظیم کننده: میترا بلندقامتی* انتشاردهنده: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.