انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17692

9 بازدید21 views

به گزارش فرانسه، تارنمای خبری برزیلی « G1» به نقل از منابع رسمی برزیل خبر داد که این درگیری میان دو گروه رقیب در زندان «مونت کریستو» در «بائو ویستا» مرکز ایالت رورایما رخ داد و با مداخله پلیس پایان یافت.به گفته یک مسئول محلی، در جریان درگیری عصر دیروز والدین حدود یکصد زندانی در […]

به گزارش فرانسه، تارنمای خبری برزیلی « G1» به نقل از منابع رسمی برزیل خبر داد که این درگیری میان دو گروه رقیب در زندان «مونت کریستو» در «بائو ویستا» مرکز ایالت رورایما رخ داد و با مداخله پلیس پایان یافت.
به گفته یک مسئول محلی، در جریان درگیری عصر دیروز والدین حدود یکصد زندانی در ساعت ملاقات به گروگان گرفته شدند.
یک مسئول ارشد عملیات ویژه پلیس اعلام کرد: سر هفت تن از کشته شدگان جدا شده و شش نفر دیگر نیز زنده سوخته اند.
شورشیان حضور یک قاضی دادگاه کیفری را خواستار شده بودند اما نیروهای ویژه پلیس مداخله و گروگان ها را که بیشتر آنان مادر زندانیان بودند، آزاد کردند. به این ترتیب شورش زندانیان شب هنگام پایان یافت.
یکی از شاهدان درگیری به تارنمای G1، گفت: زندانیان به چاقو و تکه های چوب مسلح بوده اند.
یک اتحادیه کارکنان زندان در بائو در واکنش به این خبر به وضعیت بد زندان ها اشاره کرده است. «خوآنا مورا» رئیس این اتحادیه به یک روزنامه محلی گفت: این مساله بی توجهی مسئولان ایالتی را نشان می دهد چرا که تجهیزات امنیتی و تعداد پرسنل کافی نیست و کارکنان در حد توان خود فعالیت می کنند.
به گزارش فرانسه، شورش و خشونت در زندان های برزیل بی سابقه نیست. نهادهای دفاع از حقوق بشر به طور مرتب به مقامات این کشور در مورد شرایط اسف بار زندان های برزیل هشدار می دهند.
اروپام ** ۹۰۵۳
مترجم: فائزه طاهری** انتشار دهنده : مریم شفیعی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.