انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17729

8 بازدید45 views

علی کیهانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن با بیان اینکه انتخابات در ایران بالاترین جلوه ظهور مردم سالاری دینی در تمام ارکان نظام است افزود: مسئولان حکومت و حاکمیت به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم یا نمایندگانی که از سوی مردم انتخاب شده اند منصوب می شوند.وی ادامه داد: […]

علی کیهانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن با بیان اینکه انتخابات در ایران بالاترین جلوه ظهور مردم سالاری دینی در تمام ارکان نظام است افزود: مسئولان حکومت و حاکمیت به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم یا نمایندگانی که از سوی مردم انتخاب شده اند منصوب می شوند.
وی ادامه داد: ایجاد بی اعتمادی و خلل در مسیر این فریضه مهم سیاسی و سرنوشت ساز می تواند آسیب جدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کند.
این فعال سیاسی گفت: ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابعاد مختلفی همچون شخص نامزدها ٬قوانین مربوط به انتخابات ونقش آفرینی دستگاه های مرتبط، گامی هوشمندانه برای بازبینی این مسیر سرنوشت ساز نظام است.
کیهانیان افزود: تمام دستگاه ها و تشکل های ذیربط از جمله احزاب می توانند در تحقق و نظارت بر عملیاتی شدن این سیاست ها مساعدت و مشارکت کنند.
وی ادامه داد: دبیران کل احزاب می توانند با تشکیل کانون سیاسی به عنوان پارلمان دبیران کل احزاب کشور با ایجاد فضای عادلانه برای حضور همه احزاب در معرفی نامزدهای خود و پاسخگویی در قبال عملکرد نماینده خود به مردم مسئولیت قبول کنند و در راه اصلاح خبطها و عملکرد نادرست آن ها بکوشند.
دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: مضاف بر این برای شفافیت بندهای مربوط به هزینه های مالی و کنترل و نظارت نیز اخذ گواهی عضویت در احزاب از نامزدها می تواند موثر باشد.
به گزارش #فراسخن، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شنبه هفته جاری در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
سیام*۹۲۵۴** ۱۴۴۶ ** خبرنگار: سجاد خسروانیان **
انتشار دهنده : حمیدی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.