انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17767

7 بازدید29 views

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، تیم های فوتبال جوانان ایران و ژاپن از ساعت ۱۷ به وقت تهران در ورزشگاه بین المللی بحرین در چارچوب مرحله گروهی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی جام جهانی در بحرین به مصاف یکدیگر رفتند.این دیدار در حالی آغاز شد که شاگردان امیرحسین پیروانی در اولین دیدار خود […]

به گزارش خبرنگار ورزشی #فراسخن، تیم های فوتبال جوانان ایران و ژاپن از ساعت ۱۷ به وقت تهران در ورزشگاه بین المللی بحرین در چارچوب مرحله گروهی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی جام جهانی در بحرین به مصاف یکدیگر رفتند.
این دیدار در حالی آغاز شد که شاگردان امیرحسین پیروانی در اولین دیدار خود تیم قطر مدافع عنوان قهرمانی را با تساوی یک بر یک متوقف کردند. تیم ایران در این دوره از رقابت ها در گروه سوم با تیم های قطر، ژاپن و یمن هم گروه است.
در دقیقه ۱۰ بازی ایران و ژاپن، رضا شکاری شوت زیبایی از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه ژاپن روانه کرد که این توپ بعد از اصابت به تیر افقی پشت خط دروازه ژاپن فرود آمد و به زمین بازگشت.
نیمه اول این دیدار بدون آنکه توپی از خط دروازه ها عبور کرده باشد، به پایان رسید و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.
تلاش دو تیم در نیمه دوم نیز نتیجه ای در بر نداشت و هر دو به کسب یک امتیاز بسنده کردند.
رضا کرملاچعب و نیما طاهری در این دیدار از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
ژاپن نیز در اولین دیدار خود با نتیجه سه بر صفر یمن را شکست داد.
در دیگر دیدار این گروه، تیم های قطر و یمن از ساعت ۲۰ به وقت تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
امیر حسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال جوانان تیم خود را با ترکیب علی شجاعی(مجتبی نجاریان)، عارف غلامی، نیما طاهری، رضا شکاری، مهدی مهدیخانی، رضا کرملا چعب(رضا جعفری)، نیما مختاری(علی طاهران)، شهاب عادلی، امید نورافکن، شاهین عباسیان و بوالفضل رزاق پور راهی میدان کرده بود.
ورزشی**۹۱۲۹**۱۳۷۹
خبرنگار: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.