انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17774

11 بازدید24 views

به گزارش روز دوشنبه #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ابراهیم شوشتری در همایش توجیهی- آموزشی حراست اظهار داشت: مجموعه حراست از وسعت و دامنه کاری زیادی برخوردار است و نباید وظایف و ماموریت های این مجموعه و کارکنان آن محدود پنداشته شود.وی در این همایش که در جمع مدیران و کارکنان صف و […]

به گزارش روز دوشنبه #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ابراهیم شوشتری در همایش توجیهی- آموزشی حراست اظهار داشت: مجموعه حراست از وسعت و دامنه کاری زیادی برخوردار است و نباید وظایف و ماموریت های این مجموعه و کارکنان آن محدود پنداشته شود.
وی در این همایش که در جمع مدیران و کارکنان صف و ستاد حراست استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: مردم در نظام جمهوری اسلامی جایگاه و نقش جدی و مهمی در عرصه های مختلف دارند و این مردم بودند که نقش اصلی را در شکل گیری انقلاب و استمرار آن در مقاطع مختلف البته با محوریت رهبری بی بدیل انقلاب اسلامی ایفا کردند.
رئیس مرکزحراست وزارت کشور تصریح کرد: حضرت امام در تمام دوران مبارزه و استقرار نظام نسبت به حضور مردم توجه جدی داشتند و همین روش در دوران مقام معظم رهبری نیز دنبال شده است و رضایتمندی مردم و حضور همیشگی مردم در پشتیبانی از نظام و انقلاب یک اصل مهم و اساسی شمرده می شود.
مشاور وزیر کشور گفت: حراست ها در هر سازمان از جمله واحدها و مراکزی هستند که در تحقق رضایتمندی مردم نقش دارند.
شوشتری اضافه کرد: رضایت مردم بخصوص در شهرداری ها از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی دیگر از محیط های مرتبط با استانداری، بخشداری ها هستند که محل مراجعات مردم می باشند و بحث تکریم ارباب رجوع در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است .
وی ادامه داد: مردم ارتباطات زیادی دارند و در رفت و آمد در سازمان ها و ادارات هستند و تکریم آنها با رویکرد رضایت نقش پر رنگی دارد.
شوشتری ادامه داد: مدیران در این محیط ها باید نسبت به انجام کارهای مردم توجه ویژه ای داشته و ارتباط درستی برقرار کنند و کارکنان حراست در این موضوع نقش مهمی را ایفا می کنند.
وی اضافه کرد: حراست ها در ارتباط با مردم باید رفتار مناسبی داشته و نظارت ویژه ای داشته باشند.
شوشتری اظهار کرد: نباید نیروهای انسانی در سازمان ها به مشکل برخورد کنند و خدای نکرده به سمت فساد گرایش پیداکنند چون نیروهای انسانی سرمایه های سازمان ها هستند که نظام برای تربیت آنها هزینه پرداخت کرده و وظیفه حراست مراقبت از این سرمایه است.
رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: یکی از وظایف حراست ها دقت و توجه نسبت به محیط پیرامون و پیشگیری از بوجود آمدن مسائل سیاسی و قومی بویژه در ایام انتخابات است و در این زمینه لازم است حراست ها جایگاه مستقل خود را حفظ کنند.
وی گفت: در زمان انتخابات باید فضایی ایجاد شود که با اجرای دقیق قانون و اجرای کامل وظایف قانونی از سوی عوامل برگزاری انتخابات، هم رقابت خوب و هم مشارکت مردم را داشته باشیم و حراست ها با اجرای صحیح وظایف قانونی خود، می توانند نقش مهمی را در این موضوع ایفا کنند.
شوشتری گفت: کارکنان حراست ها باید حضور خلاقانه در محیط ها داشته باشند و حراستی موفق کسی است که بیش از دیگران از خود مراقبت کند و تصمیم گیری های آن مبتنی بر واقعیت ها باشد.
سیام **۶۰۸۴**۱۵۹۶
تنظیم کننده: امیر خان زاده* انتشار دهنده : عباسعلی نقی یان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.