انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17805

15 بازدید65 views

محمد شریعتمداری دوشنبه شب در دیدار با فعالان سیاسی خراسان رضوی در مشهد یکی از مهمترین ویژگی های دولت تدبیر و امید را توجه به وفاق ملی و ایجاد نشاط ملی در کشور دانست.وی افزود: در دولت یازدهم با وجود محدودیت ها، وفاق و نشاط ملی ایجاد شد که حضور پرشور مردم در انتخابات شوراها […]

محمد شریعتمداری دوشنبه شب در دیدار با فعالان سیاسی خراسان رضوی در مشهد یکی از مهمترین ویژگی های دولت تدبیر و امید را توجه به وفاق ملی و ایجاد نشاط ملی در کشور دانست.
وی افزود: در دولت یازدهم با وجود محدودیت ها، وفاق و نشاط ملی ایجاد شد که حضور پرشور مردم در انتخابات شوراها و مجلس شورای اسلامی، ایجاد اعتماد عمومی و بلوغ سیاسی از نشانه های آن است.
وی، موفقیت های دولت در حوزه اقتصادی را در سایه ایجاد امید در میان مردم دانست و بر لزوم تقویت آن در جامعه تاکید کرد.
شریعتمداری اظهار کرد: پس از انجام دور اول سفرهای استانی دکتر روحانی، دور دوم سفرها با هدف ارتباط با گروه های مرجع در استان ها و پیگیری مصوبات دور اول انجام می شود.
وی با اشاره به دیدارهای مشاوران و معاونان رئیس جمهوری با گروه های مختلف خراسان رضوی گفت: انجام این سفرها برای پیگیری مصوبات از ابتکارات دکتر روحانی است که در آنها مروری بر طرح ها و پروژه های مصوب در سفرهای رئیس جمهوری انجام می شود.
در ابتدای این جلسه نیز استاندار خراسان رضوی و معاون سیاسی وی گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات در استان را ارائه کردند.
۱۹۰۶ / ۶۰۵۳ * ۱۴۸۸ *شبس *خبرنگار: فاطمه یوسفی ** انتشار دهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.