انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17847

5 بازدید18 views

به گزارش روسی اسپوتنیک، در حالی که از ابتدای سال ۲۰۱۵ تا ۱۷ اکتبر، ۲ هزار و ۴۴۱ شهروند شیکاگو هدف تیراندازی قرار گرفته اند، این تعداد در مدت مشابه سال جاری میلادی با افزایش یکهزار و ۳۴ نفری به سه هزار و ۴۷۵ تن رسید.شیکاگو از ابتدای ۲۰۱۶ تاکنون شاهد ۵۹۵ مورد قتل بود […]

به گزارش روسی اسپوتنیک، در حالی که از ابتدای سال ۲۰۱۵ تا ۱۷ اکتبر، ۲ هزار و ۴۴۱ شهروند شیکاگو هدف تیراندازی قرار گرفته اند، این تعداد در مدت مشابه سال جاری میلادی با افزایش یکهزار و ۳۴ نفری به سه هزار و ۴۷۵ تن رسید.
شیکاگو از ابتدای ۲۰۱۶ تاکنون شاهد ۵۹۵ مورد قتل بود که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۴۰۹ تن بود. به عبارتی شمار قتل در سال ۲۰۱۶ تاکنون، ۱۸۶ مورد افزایش داشته است.
از عصر جمعه گذشته تا صبح شنبه، شش شهروند در این شهر کشته و ۱۴ تن دیگر زخمی شدند.
از شنبه تا صبح یکشنبه این هفته، یک تن در این شهر کشته و ۱۷ تن دیگر زخمی شدند و از یکشنبه تا نمیه شب دوشنبه، یک شهروندبا سلاح سرد کشته شده و ۹ تن نیز به ضرب گلوله کشته شده اند.
طبق اعلام پلیس فدرال آمریکا، میزان قتل در سطح ملی در آمریکا در سال گذشته میلادی، ۱۰ درصد افزایش داشت که این، بالاترین رقم سالانه از سال ۱۹۷۱ به بعد بود.
آمار و اطلاعاتی که نشریه ‘نیویورک’ منتشر کرده است، نشان می دهد که میزان قتل در شیکاگو تا پایان سال جاری میلادی بالاتر هم خواهد رفت.
نتایج پژوهش ‘مرکز برنان’ حاکی از آن است که میزان قتل در سطح ملی تا پایان سال ۲۰۱۶ به ۳۱٫۵ درصد افزایش خواهد یافت و پیش بینی می شود که تا پایان سال۲۰۱۶، این میزان در شیکاگو حدود نصف سطح ملی افزایش یابد.
شبس** ۱۰۸۸ **۱۴۸۸ *مترجم:صفا فقیه* انتشار دهنده:بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.