انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17849

21 بازدید18 views

محمدرضا نظری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: تعداد زیادی از ماشین آلات شهرداری مستقر در این پارکینگ در این حادثه دچار حریق شده و خسارت فراوانی به این ماشین آلات و تأسیسات مستقر در پارکینگ شهرداری ایلام وارد شده است.وی از عمدی بودن آتش سوزی […]

محمدرضا نظری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام
در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: تعداد زیادی از ماشین آلات شهرداری مستقر در این پارکینگ در این حادثه دچار حریق شده و خسارت فراوانی به این ماشین آلات و تأسیسات مستقر در پارکینگ شهرداری ایلام وارد شده است.
وی از عمدی بودن آتش سوزی پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام خبر داد و افزود: براساس اعلام کارشناسان انتظامی و آتش نشانی این حادثه عمدی بوده و از سوی نگهبان حاضر در محل پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام به وقوع پیوسته است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام تاکید کرد: به محض اطلاع مأموران آتش نشانی و ورود به محل حادثه نگهبان مانع از ورود مأموران آتش نشانی شده و با شکستن شیشه خودروی ماشین آتش نشانی از محل گریخته است.
نظری یادآور شد: بلافاصله مأموران انتظامی فرد متهم را تعقیب و دستگیر کردند .
وی اضافه کرد فرد مذکور پس از دستگیری توسط نیروی انتظامی دلیل آتش سوزی را که توسط وی انجام شده اختلاف با مسئولان شهرداری عنوان کرده است.
وی ادامه داد: خوشبختانه این آتش سوزی با تلاش مأموران آتش نشانی مهار شد.
خبرنگار: حسن کهزادیان ** انتشار دهنده:عباسعلی نقی یان
۶۱۱۹/۶۰۳۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.