انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17864

8 بازدید16 views

سرگرد جواد کارکن روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن افزود: ماموران مرزبانی، روز گذشته حین گشت زنی در منطقه عمومی روستای مرزی کرند، این پرنده شکاری را که توان پرواز نداشته است، مشاهده و با زنده گیری آن، برای تیمار به اداره حفاظت محیط زیست تحویل می دهند. وی افزود: عقاب زخمی برای […]

سرگرد جواد کارکن روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن افزود: ماموران مرزبانی، روز گذشته حین گشت زنی در منطقه عمومی روستای مرزی کرند، این پرنده شکاری را که توان پرواز نداشته است، مشاهده و با زنده گیری آن، برای تیمار به اداره حفاظت محیط زیست تحویل می دهند.
وی افزود: عقاب زخمی برای درمان به محیط زیست استان گلستان تحویل شده و پس از درمان، به محیط طبیعی خود بازگردانده می شود.
رئیس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک استان گلستان افزود: ماموران مرزبانی این هنگ در مناطق مرزی شهرستان مراوه تپه در شرق استان گلستان نیز سه قطعه کبک شکار شده و یک قطعه کبک زنده را از دو شکارچی غیرمجاز کشف و ضبط کردند.
به گفته سرگرد کارکن از دو شکارچی موصوف، دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۹ تیر فشنگ نیز کشف و ضبط شده و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تسلیم شده اند.
هنگ مرزی اترک گلستان که در شهرستان گنبدکاووس مستقر است، مسئولیت حراست از مرزهای خاکی جمهوی اسلامی ایران با ترکمنستان به طول ۳۴۸ کیلومتر را در محدوده چهار شهرستان گمیشان، آق قلا، گنبدکاووس و مراوه تپه بر عهده دارد و مرزبانی درجه یک به شمار می رود.
۱۸۶۰
انتشار دهنده : تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.