انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17889

7 بازدید21 views

سرهنگ حسن محمدنژاد روز سه شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی ، رد زن کلاهبردار را در یکی از استان های شمال غرب کشور شناسایی کردند.وی با اظهار اینکه این زن با شگردهای پلیسی پس از ورود به استان […]

سرهنگ حسن محمدنژاد روز سه شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی ، رد زن کلاهبردار را در یکی از استان های شمال غرب کشور شناسایی کردند.
وی با اظهار اینکه این زن با شگردهای پلیسی پس از ورود به استان مازندران ، هفته جاری دستگیر شده است، بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی در شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتای استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، زنی کلاهبردار با حضور در شبکه اجتماعی تلگرام با انجام تبلیغات فروش البسه و دریافت سفارش خرید و وجه مورد نظر ار مشتریان با سوء استفاده از اعتماد اعضای گروه، از آنان کلاهبرداری می کند.
رئیس پلیس فتای مازندران خاطر نشان کرد : متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به ۱۰۰ فقره کلاهبرداری به ارزش بیش از ۲میلیارد ریال به این شیوه اقرار کرد.
محمدنژاد اظهار داشت: متهم برای انجام تحقیقات بیشتر با صدور قرار از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.
رئیس پلیس فتای مازندران با هشدار به شهروندان گفت: صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه خدمات هستند، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند.
وی تاکید کرد: از سایت هایی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشند و این فروشگاه ها در سایت Enamad.ir قابل مشاهده است.
خبرنگار: سید رضا هاشمی کرویی**انتشار دهنده:سید محسن حسن نیا
/۱۸۹۹/۶۹۹۰

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.