انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17982

26 بازدید23 views

روزنامه دیلی میل نوشت: «پت اسمیت» مادر «شان اسمیت» مشاور سابق فناوری اطلاعات وزارت خارجه آمریکا تایید کرده که ترامپ از او برای شرکت در جلسه مناظره دعوت کرده است و او قصد دارد این دعوت را بپذیرد.پت اسمیت امروز در یک نشست مطبوعاتی آنلاین گفت: ‘فکر می کنم در این جلسه خواهم بود، اما […]

روزنامه دیلی میل نوشت: «پت اسمیت» مادر «شان اسمیت» مشاور سابق فناوری اطلاعات وزارت خارجه آمریکا تایید کرده که ترامپ از او برای شرکت در جلسه مناظره دعوت کرده است و او قصد دارد این دعوت را بپذیرد.
پت اسمیت امروز در یک نشست مطبوعاتی آنلاین گفت: ‘فکر می کنم در این جلسه خواهم بود، اما مطمئن نیستم.’
وی پیش تر گفته بود که «هیلاری کلینتون» وزیر سابق خارجه آمریکا را مسئول مرگ فرزندش می داند.
گروهی از شبه نظامیان مسلح در سال ۲۰۱۲ با نارنجک و خمپاره به کنسولگری آمریکا در بنغازی(لیبی) حمله و آن را ویران کردند؛ در این حمله، شماری از کارمندان کنسولگری، سفیر آمریکا و دو تن از وابستگان سازمان اطلاعات مرکزی(سیا) کشته شدند.
اطلاعاتی که بعدها منتشر شد، نشان داد کارمندان کنسولگری آمریکا پیشاپیش از وزارت خارجه درخواست نیروهای امنیتی بیشتر کرده بودند که با بی توجهی این وزارتخانه رو به رو شده بود.
حادثه بنغازی در دوران وزارت کلینتون رخ داد که اکنون رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری است.
آخرین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، بامداد پنجشنبه به وقت ایران در لاس وگاس به میزبانی شبکه «فاکس نیوز» برگزار خواهد شد.
شبک**اروپام**۹۱۶۳**۱۰۲۱**مترجم: زمان رضاخانی**انتشار دهنده: حسین نوروزیان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.