انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 17986

10 بازدید69 views

به گزارش #فراسخن، ‘بویار نشانی’ روز سه شنبه در این مراسم خواستار تحرک بیشتر در روابط دو کشور و تشویق دو ملت برای آشنایی هرچه بیشتر فرهنگی یکدیگر، از سفیر کشورمان خواست که سلام گرم اش را به رئیس جمهوری اسلامی ایران برساند. سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تیرانا نیز در این دیدار ضمن […]

به گزارش #فراسخن، ‘بویار نشانی’ روز سه شنبه در این مراسم خواستار تحرک بیشتر در روابط دو کشور و تشویق دو ملت برای آشنایی هرچه بیشتر فرهنگی یکدیگر، از سفیر کشورمان خواست که سلام گرم اش را به رئیس جمهوری اسلامی ایران برساند.
سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تیرانا نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام گرم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران به همتای آلبانیایی خود، گسترش روابط فرهنگی، سیاسی و اقتصادی با کشور دوست و برادر آلبانی را تمایل و علاقه تمامی مقامات جمهوری اسلامی توصیف کرد.غلامحسین محمد نیا خطاب به رئیس جمهوری البانی افزود: برای گسترش و تعمیق روابط دو کشور بدون ابهام در تمامی زمینه ها تلاش می کنم و مطمئنم که با حمایت های جنابعالی و دوستانتان روابطی قوی و مستحکم خواهیم داشت.
وی در ادامه افزود: نهایت کوشش خود را به کار خواهم بست تا مردم دو کشور به طور شایسته ای با یکدیگر آشنا شوند و آلبانی با مشاهیر بزرگی مانند نعیم فراشری شاعر پارسی گوی، به مردم ایران معرفی شود.
سفیر کشورمان در تیرانا با اشاره به حضور دیپلماسی مستقیم ۲۴ ساله جمهوری اسلامی ایران در تیرانا ، ابراز امیدواری کرد که به طور متقابل آلبانی هم اقدام به ایجاد یک نمایندگی در ایران کند تا تماس های مردمی دو طرف تسهیل گردد.
طرفین در این ملاقات از کوشش های ‘عبدالمجید مظفری’ سفیر سابق ایران در آلبانی برای گسترش همه جانبه روابط دو کشور تقدیر کردند.
شبک **اروپام**۴۳۶** ۱۹۱۷**انتشار دهنده : سیدمحمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.