انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18013

8 بازدید18 views

به گزارش #فراسخن، در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی این مسابقات، سه شنبه تیم نیروی هوائی عراق در بیروت با حساب ۳ بر۲ مقابل میزبانش العهد لبنان به برتری دست یافت.با این اوصاف، نماینده عراق درمجموع دو دیدار رفت و برگشت، ۴ بر۳ برنده شد تا به عنوان نخستین تیم، جواز حضور در دیدار […]

به گزارش #فراسخن، در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی این مسابقات، سه شنبه تیم نیروی هوائی عراق در بیروت با حساب ۳ بر۲ مقابل میزبانش العهد لبنان به برتری دست یافت.
با این اوصاف، نماینده عراق درمجموع دو دیدار رفت و برگشت، ۴ بر۳ برنده شد تا به عنوان نخستین تیم، جواز حضور در دیدار نهایی AFC کاپ در فصل جاری را کسب کند.
در نیمه نخست تیم العهد با گل های «نور منصور» (پنالتی) در دقیقه ۱۴ و «حسن شیعتو» دردقیقه ۳۵ مقابل تک گل « احمد عبدالله» با حساب دو بر یک از نیروی هوائی پیش افتاد.
درنیمه دوم نیروی هوائی عراق روند بازی را تغییر داد و فینالیست شد. «نور منصور» بازیکن العهد در دقیقه ۷۰ با ارتکاب اشتباهی سنگین توپ را وارد دروازه خودی کرد و در دقیقه ۷۶ نیز «بشار ریسان» گل سوم و برتری میهمان را به ثمر رساند.
دو تیم در بازی رفت که در ورزشگاه دوحه پایتخت قطر برگزار شده بود به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت داده بودند.
در دیگر دیدار دور برگشت از مرحله نیمه نهایی، چهارشنبه تیم های «جوهردار التعظیم» مالزی و «بنگالور» در حالی به مصاف هم می روند که بازی رفت با تساوی یک بر یک همراه شده است.
برنده این دیدار برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف نیروی هوائی عراق خواهد رفت.
خاورم *۱۳۲۴** ۱۰۶۴ انتشار دهنده : فردین پازوکی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.