انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18016

8 بازدید38 views

به گزارش #فراسخن، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل برنامه های کاری دو طرف را علت تعویق این سفر عنوان کرد و افزود: بر اساس توافق به عمل آمده قرار شد که این سفر در تاریخ دیگری که متعاقبا مورد توافق قرار خواهد گرفت انجام شود.سفر رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس […]

به گزارش #فراسخن، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل برنامه های کاری دو طرف را علت تعویق این سفر عنوان کرد و افزود: بر اساس توافق به عمل آمده قرار شد که این سفر در تاریخ دیگری که متعاقبا مورد توافق قرار خواهد گرفت انجام شود.
سفر رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس هلند به تهران قرار بود در اوایل هفته آینده انجام شود.
به گزارش خانه ملت، امیرعبداللهیان اظهار امیدواری کرد با در نظر گرفتن تشکیل گروه دوستی پارلمانی با هلند در مجلس شورای اسلامی و تشکیل گروه مشابه در مجلس هلند این دو گروه بتوانند با همکاری مشترک در جهت ارتقای روابط پارلمانی فی ما بین تلاش لازم را انجام دهند.
به گزارش #فراسخن، حسین امیرعبداللهیان روز گذشته در دیدار «سوزانا ترستال» سفیر هلند در تهران بر لزوم تبادل هیات سیاسی و پارلمانی میان دو کشور تاکید کرد و سفر رئیس کمیسیون سیاست خارجی هلند به تهران را مهم ارزیابی کرد.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل خاطرنشان کرد:رایزنی و دیدارهای مستمر میان مقامات عالی رتبه می تواند روند توسعه روابط را شتاب بخشد.
به گفته امیرعبداللهیان گروه های دوستی پارلمانی تهران و لاهه در مجلس شورای اسلامی تشکیل و آغاز به کار خواهند کرد.
سیام**۳۰۷۰**۱۴۴۹*تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر*انتشار دهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.