انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18025

7 بازدید25 views

به گزارش فرانسه از کیتو ، وزارت امورخارجه اکوادور در بیانیه ای علت قطع این دسترسی را درز مطالبی از این پایگاه اینترنتی افشاگر ذکر کرده که ممکن است انتخابات امریکا را تحت تاثیر قرار دهد. در این بیانیه آمده است :’ دولت اکوادور به اصل عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها احترام می […]

به گزارش فرانسه از کیتو ، وزارت امورخارجه اکوادور در بیانیه ای علت قطع این دسترسی را درز مطالبی از این پایگاه اینترنتی افشاگر ذکر کرده که ممکن است انتخابات امریکا را تحت تاثیر قرار دهد.
در این بیانیه آمده است :’ دولت اکوادور به اصل عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها احترام می گذارد. این کشور در فرآیندهای انتخاباتی خارجی دخالت نکرده و از هیچ نامزد خاصی پشتیبانی نمی کند. ‘
وزارت خارجه اکوادور گفت : در این راستا ، تصمیم گرفته است برقراری ارتباط در سفارتخانه خود در لندن را محدود کند.
در همین حال ، امریکا روز سه شنبه اخبار منتشره در مورد درخواست کاخ سفید از اکوادور برای قطع ارتباط اینترنتی بنیانگذار ویکی لیکس را تکذیب کرد.
ویکی لیکس روز دوشنبه ادعا کرده بود که دسترسی آسانژ به اینترنت از روز شنبه پس از انتشار سخنان خصوصی هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ریاست جمهوری امریکا در شرکت ‘ گلدمن ساکس ‘ قطع شده است.
آسانژ از سال ۲۰۱۲ برای فرار از پیگرد قضایی خود در سوئد در سفارت اکوادور در لندن پناه گرفته است.
این سایت افشاگر اواخر دوشنبه در توییت هایی اعلام کرد که از چند منبع امریکایی دریافته است که قطع ارتباط اینترنتی آسانژ به درخواست جان کری وزیر امورخارجه امریکا صورت گرفته است.
جان کربی سخنگوی وزارت خارجه امریکا در بیانیه کوتاهی هرگونه نقش واشنگتن را در این مورد تکذیب کرد.
شبک ** ۱۴۰۳ **۱۹۱۷**مترجم : علی روشندل **انتشار دهنده:سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.