انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18026

6 بازدید18 views

به گزارش رویترز از بوینوس آیرس ، قاضی فدرال ‘ کلودیو بونادیو ‘ برای رد درخواست امریکا به این حقیقت استناد کرد که سه شخصیت متهم پیش از این در کشورشان تحت محاکمه قرار گرفته اند. نهاد حاکم بر فوتبال جهان سال گذشته به دنبال شروع تحقیقاتی تحت رهبری امریکا در مورد فساد، رشوه ، […]

به گزارش رویترز از بوینوس آیرس ، قاضی فدرال ‘ کلودیو بونادیو ‘ برای رد درخواست امریکا به این حقیقت استناد کرد که سه شخصیت متهم پیش از این در کشورشان تحت محاکمه قرار گرفته اند.
نهاد حاکم بر فوتبال جهان سال گذشته به دنبال شروع تحقیقاتی تحت رهبری امریکا در مورد فساد، رشوه ، کلاهبرداری و اخاذی در محبوب ترین ورزش جهان تکان خورد.
قاضی بونادیو ضمن رد درخواست یک دادگاه نیویورک مبنی بر استرداد ‘ هوگو ‘ و ‘ ماریانو جینکیز ‘ پدر و پسر اداره کننده یک گروه بازاریابی ورزشی و همچنین ‘ ادواردو دلوکا ‘ یک مسئول منطقه ای فوتبال گفت : این سه نفر نمی توانند در ارتباط با اتهامات مشابه در دو کشور محاکمه شوند.
یک سخنگوی دفتر دادستانی منطقه بروکلین در نیویورک که مسئول رسیدگی به این پرونده است، از اظهار نظر در مورد تصمیم قاضی آرژانتینی خودداری کرد.
هر سه متهم در آرژانتین در حصر خانگی هستند. دلوکا به عنوان رئیس ‘ کانمبل ‘ نهاد حاکم بر فوتبال امریکای جنوبی خدمت کرده است.
فیفا در ماه فوریه با تصویب قویترین اصلاحات در طول تاریخ ۱۱۲ سال گذشته خود ، سعی کرد بحران ناشی از فساد را پشت سر بگذارد. اما رسوایی که دامنگیر این نهاد شده است هربار با اعلام یک تحقیق جدید و استرداد و مجازات مقامات ناپاک ادامه یافت.
شبک ** ۱۴۰۳ **۱۹۱۷**مترجم : علی روشندل **انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.