انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18110

14 بازدید21 views

به گزارش خبرنگار پارلمانی #فراسخن، الیاس حضرتی در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ما به عنوان نمایندگانی که علاقه مند به تعامل مثبت با دولت هستیم و به عنوان طرفدار دولت، علاقه مند بودیم که ترمیم کابینه سریعتر از این ها انجام شود.وی افزود: انتظارمان این بود که […]

به گزارش خبرنگار پارلمانی #فراسخن، الیاس حضرتی در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ما به عنوان نمایندگانی که علاقه مند به تعامل مثبت با دولت هستیم و به عنوان طرفدار دولت، علاقه مند بودیم که ترمیم کابینه سریعتر از این ها انجام شود.
وی افزود: انتظارمان این بود که دولت زودتر دست به اصلاحات در کابینه بزند، البته ممکن است برخی ملاحظات نظیر عدم همراهی مجلس قبل با وزرای جدید پیشنهادی این اقدام را به تاخیر انداخت، ولی با روی کار آمدن مجلس جدید اکثریت مجلس علاقه مند به دولت و تعامل با آن هستند.
وی افزود: از ابتدا حرف ما این بود که دولت می تواند تغییراتی را داشته باشد برخی معتقد بودند که چند ماه بیشتر به پایان دولت نمانده و دیگر نیاز به تغییرات نیست، ما نظرمان این است که این افراد نباید دولت را محدود به چند ماه اخیر بدانند و نگاه همه باید به دولت روحانی به چهار سال و نیم آینده باشد.
حضرتی افزود: البته ما همچنین معتقدیم که تیم اقتصادی دولت هم باید ترمیم شود و یک تیم که اعضای آن دارای بینش مشخص اقتصادی، برنامه مشترک اقتصادی و هماهنگی کامل باشند باید حضور داشته باشد.
وی تاکید کرد: ما اعتقادمان این است که باید ترمیم در سطح مدیران و استانداران نیز اعمال شود، امروز برخی از مدیران و استانداران به لحاظ کهولت سن آلزایمر گرفته اند و قادر به ادامه کارشان نیستند از این رو لازم است تجدید نظری در برخی از مدیریت ها صورت گیرد.
حضرتی در پاسخ به این سوال که آیا فشار خاصی به دولت در این زمینه بوده است، اظهار داشت: همیشه فشارها وجود داشته است، ولی دولت در مقابل فشارها تدابیر خاص خود را داشته و هیچ عقب نشینی نکرده است.
این خبر در حال تکمیل است
سیام**۹۱۲۱ ** ۱۴۴۶ ** خبرنگار: سمیه لاری ** انتشار دهنده:
حمیدی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.