انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18143

9 بازدید25 views

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرتیپ مجید شجاع افزود: شب گذشته(سه شنبه شب) ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد افیونی توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی استان، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: با همکاری اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه […]

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرتیپ مجید شجاع افزود: شب گذشته(سه شنبه شب) ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد افیونی توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی استان، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با همکاری اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس اصفهان چند گروه مجهز برای کنترل و رصد مسیرهای تردد قاچاقچیان و انجام گشت زنی به منطقه اعزام شدند.
شجاع تصریح کرد: ماموران هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که با سرعت زیاد در حال حرکت بود مشکوک شدند و با اجرای طرح مهار در ۱۵کیلومتری شهرستان بیرجند خودرو متوقف و برای بازرسی هدایت شد.
وی گفت: ماموران پس از چند ساعت تلاش بی وفقه در بررسی از کامیون، محموله مواد افیونی را که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند که در این ارتباط سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
وی با قدردانی از همکاری فرماندهی انتظامی اصفهان، تاکید کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استانها برای ضربه زدن به قاچاقچیان نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.
۲۰۴۷** خبرنگار و انتشار دهنده- عباسقلی اشکورجیری*

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.