انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18315

3 بازدید81 views

به گزارش #فراسخن به نقل از بیانیه نخست وزیری عراق، دکتر علی اکبر ولایتی مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حیدرالعبادی نخست وزیر عراق دیدار و درباره مهمترین مسائل منطقه، جنگ علیه تروریسم و روابط دوجانبه گفت وگو و تبادل نظر کرد. العبادی در این دیدار ابراز امیدواری کرده که جنگ علیه […]

به گزارش #فراسخن به نقل از بیانیه نخست وزیری عراق، دکتر علی اکبر ولایتی مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حیدرالعبادی نخست وزیر عراق دیدار و درباره مهمترین مسائل منطقه، جنگ علیه تروریسم و روابط دوجانبه گفت وگو و تبادل نظر کرد.
العبادی در این دیدار ابراز امیدواری کرده که جنگ علیه داعش در عراق بزودی خاتمه یابد و همچنین گفته که ضرورت دارد کشورهای منطقه در حوزه های امنیتی و اطلاعاتی در جنگ نهایی با عراق همکاری کنند.
براساس بیانیه نخست وزیری عراق، دکتر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب و رئیس شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی نیز حمایت کشورش را از وحدت، حاکمیت و دولت عراق اعلام کرده است.
دکتر ولایتی روز پنجشنبه سفر خود را به بغداد آغاز کرد و پیش از دیدار با حیدرالعبادی با عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی (بزرگترین جریان سیاسی عراق) و رئیس مجلس اعلای اسلامی دیدار کرد.
خاورم*۴*۱۷۷۰*شبس *۱۴۸۸ *انتشاردهنده: بهمند بامداد**

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.