انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18338

9 بازدید22 views

به گزارش پنجشنبه فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی در نشست خبری پس از دیدار جوانان ایران مقابل یمن افزود: جوانان ایران بسیار خوب و سازمان یافته بازی کردند و بیشتر دقایق این دیدار توپ و میدان را در اختیار داشتند. وی گفت: مربی یمن پیش از انجام دیدار برای افزایش روحیه و انرژی بازیکنانش گفته […]

به گزارش پنجشنبه فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی در نشست خبری پس از دیدار جوانان ایران مقابل یمن افزود: جوانان ایران بسیار خوب و سازمان یافته بازی کردند و بیشتر دقایق این دیدار توپ و میدان را در اختیار داشتند.
وی گفت: مربی یمن پیش از انجام دیدار برای افزایش روحیه و انرژی بازیکنانش گفته بود مقابل ایران به پیروزی می رسند. اما جوانان ایران نشان دادند که باید حرف اصلی در زمین مسابقه زده شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان با اشاره به اینکه این دیدار برای وی و شاگردانش تمام شده است، اظهارداشت: از این لحظه به بعد به بازی با تیم اول گروه چهار فکر می کنیم و از بازیکنان ژاپن برای انجام بازی جوانمردانه مقابل قطر تشکر می کنم.
تیم فوتبال زیر ۱۹ سال کشورمان در ادامه دور سوم از مرحله گروهی رقابت های فوتبال قهرمانی زیر ۱۹ سال جوانان آسیا در بحرین، عصر امروز پنجشنبه در مصاف با یمن به برتری یک بر صفر دست یافت و همراه با جوانان ژاپن به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
تیم فوتبال جوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی ساعت ۱۹و ۴۵ دقیقه دوشنبه هفته آینده به مصاف تیم اول گروه D که فردا مشخص می شود، خواهد رفت.
ورزشی* ۹۰۲۹* شبس * ۱۵۷۴ * دریافت کننده : محمد مهدی موذن * انتشار دهنده: محسن تهوری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.