انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18360

12 بازدید40 views

به گزارش #فراسخنبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در شماره جدید خط حزب الله آمده است: رهبر معظم انقلاب فرمودند:« گزارش هایی به من می رسد که بعضی از طرح های کلان در موضوعات تحقیقاتی مهم مثل هوافضا، ماهواره و امثال این ها، دچار […]

به گزارش #فراسخنبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در شماره جدید خط حزب الله آمده است: رهبر معظم انقلاب فرمودند:« گزارش هایی به من می رسد که بعضی از طرح های کلان در موضوعات تحقیقاتی مهم مثل هوافضا، ماهواره و امثال این ها، دچار توقّف یا لنگی است؛ این من را نگران می کند، این را میخواهم اینجا بگویم که مطالبه ی عمومی باشد، من از مسئولین امر به طور جدّی درخواست می کنم به این مسائل بپردازند. این طرح ها، طرح های بسیار مهمّی است؛ حتّی بعضی از طرح های تحقیقاتی مربوط به انرژی هسته ای همین طور [است ]. اینها نبایستی مطلقاً توقّف پیدا کند. ۹۵/۷/۲۸»
هفته نامه خط حزب الله در این شماره در گزارش هفته خود، «هم آورد قدرتمند» به تبیین پیام نشست بین المللی راهکار سیاسی برای بحران سوریه پرداخته است.

عکس ویژه این هفته نشریه، تصویری از حضور رهبر انقلاب در یادمان شهدای شهر پاوه در مهرماه سال ۱۳۹۰ است.
پنجاه و پنجمین شماره هفته نامه خط حزب الله به روح پرفتوح شهید فتحی شقاقی، تقدیم شده است.

نسخه PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیات های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در دیدار بیش از هزار نفر از نخبگان و استعدادهای برتر علمی، جوانان نخبه را هدایای نفیس الهی و امانتی در دست مسئولان خواندند و تاکید کردند: «سرعت پیشرفت علمی کشور به هیچ وجه نباید کاهش یابد.»

۲۹۲۱۴

نظرات بسته شده است.