انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18362

11 بازدید20 views

به گزارش #فراسخن، برانکو ایوانکوویچ شامگاه پنجشنبه پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور افزود: دراین هفته تقابل دو تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته را شاهد بودیم و هر دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند. وی افزود: تیم استقلال خوزستان نسبت […]

به گزارش #فراسخن، برانکو ایوانکوویچ شامگاه پنجشنبه پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور افزود: دراین هفته تقابل دو تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته را شاهد بودیم و هر دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: تیم استقلال خوزستان نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته و روز به روز در حال پیشرفت است و ما به خوبی با شناخت برابر این تیم به میدان رفتیم.
سرمربی کروات تیم پرسپولیس تهران ادامه داد: حساسیت این بازی برای ما مشخص بوده و خطرات احتمالی حریف را نیز پیش بینی کرده بودیم.
وی بیان کرد: تیم ما در نیمه نخست در حد و اندازه های پرسپولیس نبود و بازیکنان به اندازه کافی برای نتیجه گرفتن مصمم نبودند.
برانکو افزود: در هفته های اخیر بازی های متعددی را بدون شکست پشت سرگذاشته و در زمان حاضر نیز خود را برای رویارویی برابر صنعت نفت آبادان در هفته آینده آماده می کنیم و امید است که این آخرین بازی پیش از تعطیلات لیگ را با نتیجه خوبی پشت سر بگذاریم.
سرمربی تیم پرسپولیس تهران گفت: هواداران ما در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و روحیه مضاعفی را به بازیکنان دادند و اگرچه نتیجه بازی به سود ما نبود اما بی شک آنها نیز از نتیجه تساوی راضی هستند.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران از هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و هر دو تیم در پایان به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.
۷۱۵۲/۶۰۶۵ * شبس * ۱۵۷۴ * خبرنگار: محمدرضا خبازان** انتشاردهنده: محسن تهوری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.