انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18396

16 بازدید26 views

سرهنگ صفری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: در این بازی حدود هفت نفر در میان تماشاگران مصدوم شدند که به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.وی معایب فیزیکی ورزشگاه را مهمترین عامل در ایجاد و افزایش درگیری و تنش ها دانست و گفت: نداشتن روشنایی کامل، وجود سنگ و کلوخ […]

سرهنگ صفری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: در این بازی حدود هفت نفر در میان تماشاگران مصدوم شدند که به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.
وی معایب فیزیکی ورزشگاه را مهمترین عامل در ایجاد و افزایش درگیری و تنش ها دانست و گفت: نداشتن روشنایی کامل، وجود سنگ و کلوخ در ورزشگاه عامل عمده بروز تنش ها می شود.
وی گفت: همچنین برخی تماشاگران از طریق دیواره های بیرونی که نرده های کوتاهی دارند، وارد می شوند و می توانند هر وسیله ای را همراه خود وارد ورزشگاه کنند.
صفری گفت: عکسی که از این تماشاگران در فضای مجازی منتشر شده بود و چهره خون آلودی داشت در واقع مربوط به تنها یکی از تماشاگران بود و هیچ کدام از مصدومان حال وخیمی نداشتند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: در این بازی پس از پنالتی آخر بازی اختلافی بین تماشاگران بوجود آمد و موجب تحریک تماشاگران شد.
وی با اشاره به اینکه عوامل انتظامی در جریان مسابقات ورزشی ارتباط مستقیم با تماشاگران ندارند و نمی توانند همه افراد متخلف را دستگیر کنند افزود: با این وجود ۲ نفر از عوامل این درگیریها دستگیر و بقیه افراد نیز شناسایی شدند.
مسابقه فوتبال تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران پنجشنبه شب در هفته نهم لیگ برتر باشگاههای ایران در ورزشگاه غدیر اهواز با نتیجه یک بر یک پایان یافت.
تماشاگران این ۲ تیم از ابتدای این دیدار ضمن فحاشی به یکدیگر در مواردی با هم درگیر شدند.
٧١۴٨/۶۰۶۴
خبرنگار: هنا نیسی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.