انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18399

5 بازدید68 views

به گزارش #فراسخن،علی وقفچی شامگاه پنجشنبه در دیدار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با نمایندگان اقشار مختلف دانشگاهیان، صنعتگران و تشکل های مردمی حامی محیط زیست زنجان افزود: اگر می خواهیم کشور از این شرایط نجات پیدا کند باید قوی ترین دولت در نظارت و کوچک ترین دولت را در اجرا داشته باشیم.وی به ضرورت […]

به گزارش #فراسخن،علی وقفچی شامگاه پنجشنبه در دیدار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با نمایندگان اقشار مختلف دانشگاهیان، صنعتگران و تشکل های مردمی حامی محیط زیست زنجان افزود: اگر می خواهیم کشور از این شرایط نجات پیدا کند باید قوی ترین دولت در نظارت و کوچک ترین دولت را در اجرا داشته باشیم.
وی به ضرورت بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد تاکید کرد و ادامه داد: باید دست به دست هم دهیم و از تشکل های مردم نهاد در عرصه های مختلف حمایت کنیم.
وقفچی اظهارکرد: قاطعیت در اجرای قوانین و اجرای آرای صادر شده از سوی مراجع قضایی از لوازم و اقدامات مهم در امر حفاظت از محیط زیست است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان نیز در این دیدار گفت: محیط زیست از اهمیت زیادی برخوردار است و خود صنعتگران نیز دغدغه آن را دارند ولی الزامات توسعه صنعتی هم امری نیست که در رتبه دوم قرار گیرد.
غلامحسین جمیلی افزود: اکنون شرایط طوری است که با بهانه و بی بهانه موانعی برای صنایع ایجاد می شود.
وی به پرداخت عوارض یک درصدی آلایندگی از سوی واحدهای صنعتی اشاره و اظهار کرد: جا دارد به جای اخذ این عوارض، واحدهای صنعتی مکلف شوند آن را صرف بهسازی امور خود کنند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان خواستار شفافیت و وضوح قوانین محیط زیست در خصوص محدوده های ذخایر معدنی شد و گفت: انتظار این است که سازمان حفاظت محیط زیست، تعیین تکلیف برخی قوانین این حوزه را در دستور کار خود قرار دهد.
۷۳۱۲/۶۰۸۵
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.