انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18424

13 بازدید32 views

به گزارش روز جمعه #فراسخن از وزارت نفت؛ «عبدالحمید خدری» افزود: سند ملی راهبرد انرژی با اهمیت و مبتنی بر مزیت‎ها و زیرساخت‎های دایمی کشور تدوین شده است.وی افزود: برای تهیه این سند از اسناد بالادستی از جمله قانون اساسی، سند چشم انداز توسعه، سیاست های اصل ۴۴، قانون برنامه پنجم توسعه، قانون اصلاح الگوی […]

به گزارش روز جمعه #فراسخن از وزارت نفت؛ «عبدالحمید خدری» افزود: سند ملی راهبرد انرژی با اهمیت و مبتنی بر مزیت‎ها و زیرساخت‎های دایمی کشور تدوین شده است.
وی افزود: برای تهیه این سند از اسناد بالادستی از جمله قانون اساسی، سند چشم انداز توسعه، سیاست های اصل ۴۴، قانون برنامه پنجم توسعه، قانون اصلاح الگوی مصرف، سند توسعه ویژه ناظر بخشی انرژی، سند ملی امنیت انرژی، پیش نویس سند راهبردی دیپلماسی انرژی کشور استفاده شده است.
خدری گفت: تنظیم، تصویب و اجرایی شدن سند راهبردی انرژی ضروری است. زیرا این سند شامل، چشم انداز، اهداف اصلی، راهبردها و سیاست‎ها است.
وی تصریح کرد: نقاط قوت، کاستی‎ها، تهدیدها در محیط داخلی و خارجی نیز در اسناد راهبردی مورد توجه قرار می گیرد. از این رو، اهمیت این موضوع در حوزه انرژی بیشتر است.
دبیر کمیسیون انرژی گفت: سند راهبرد ملی انرژی به عنوان نقشه راه اجرای طرح جامع انرژی در کشور است که آینده انرژی کشور را در یک دوره ۲۵ ساله ترسیم می کند، بنابراین سند بالادستی به شمار می رود.
مجلس در هفته پیش رو از روز یکشنبه تا چهارشنبه ( ۲ تا ۵ آبان ماه) نشست علنی دارد.
اقتصام **۱۰۷۰** ۱۵۶۱**تنظیم کننده: فریبا بابائی **انتشاردهنده:مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.