انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18425

2 بازدید31 views

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی #فراسخن ، سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز جمعه در آیین یادواره شهدای مدافع حرم در برج میلاد تهران افزود: اگر بخواهیم مدافعان حرم را با برادران بسیجی ، ارتشی، سپاهی و دیگر نیروهای دفاع مقدس که در جبهه ها حضور داشته اند، مقایسه کنیم این مهمترین فرصت برای کسانی بود […]

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی #فراسخن ، سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز جمعه در آیین یادواره شهدای مدافع حرم در برج میلاد تهران افزود: اگر بخواهیم مدافعان حرم را با برادران بسیجی ، ارتشی، سپاهی و دیگر نیروهای دفاع مقدس که در جبهه ها حضور داشته اند، مقایسه کنیم این مهمترین فرصت برای کسانی بود که غطبه می خوردند در جبهه نبودند.
عضو کابینه دولت یازدهم افزود: این مهم فرصتی برای خدمت و ایثار برای راه امام حسین (ع ) است و انشاءالله خداوند از همه شهدا و خانواده های آنان این رشادت ها را قبول کند.
قاضی زاده هاشمی گفت: خانواده شهدای مدافع حرم همانند شهدای دفاع مقدس همه چیز خود را فدا کرده و از آن گذشتند تا دین خدا پایدار بماند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابراز امیدواری کرد فرهنگ عاشورایی همیشه در بین کشور و مسوولان باقی بماند که نگه داشتن این فرهنگ چیزی جز از خود گذشتگی را برای پایداری دین خداوند به ارمغان نمی آورد.
قاضی زاده هاشمی همچنین اظهار امیدواری کرد با پرهیز از گناه و تهمت، فرهنگ عاشورایی هر روز در کشور حاکم تر شود.
به گزارش #فراسخن، هم اکنون یادآورده ۲هزار شهید مدافع حرم در برج میلاد در حال برگزاری است و جمعی از فرماندهان کشوری و لشکری خانواده معظم شهدا ، نمایندگان مجلس و روحانیون در آن حضور دارند.
فراهنگ **۱۰۸۵**۱۹۳۳ **۱۵۶۱خبرنگار: بهروز سلطانیان**تایپ** ناهیدپورمند** انتشاردهنده* مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.