انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18435

9 بازدید19 views

به گزارش #فراسخن، «بختیار رحمانی» که در دیدار امروز (جمعه) با سایپا برای دومین بازی متوالی به دلیل عملکرد ضعیف خود تعویض شد، اظهار کرد: در دیدار قبلی هم از تعویض ناراحت نشدم و امروز هم همین مساله صدق می کند.وی افزود: این بحث ها را فقط حاشیه سازان ایجاد می کنند و هدف من […]

به گزارش #فراسخن، «بختیار رحمانی» که در دیدار امروز (جمعه) با سایپا برای دومین بازی متوالی به دلیل عملکرد ضعیف خود تعویض شد، اظهار کرد: در دیدار قبلی هم از تعویض ناراحت نشدم و امروز هم همین مساله صدق می کند.
وی افزود: این بحث ها را فقط حاشیه سازان ایجاد می کنند و هدف من و تمام بازیکنان این است تا به کادر فنی برای رسیدن به اهداف تیم کمک کنیم.
رحمانی با ابراز خرسندی از برتری استقلال مقابل سایپا، توضیح داد: این پیروزی ما را به جمع مدعیان رساند و از هواداران که همراه تیم بودند، تشکر می کنم.
هافبک استقلال با اشاره به اینکه استقلال باید بهتر از این بازی کند، گفت: هر چند پیروز شدیم، اما توان استقلال بیشتر است.
وی در خصوش موقعیت گل مناسبی که در نیمه نخست از دست داد، عنوان کرد: از این بابت متاسفم و در دیدارهای آینده جبران خواهم کرد.
رحمانی در مورد رویارویی با فولادخوزستان که سابقه سال ها حضور در آن را دارد، گفت: این بازی بسیار دشوار خواهد بود و باید به خوبی مهیای مصاف با فولاد شویم.
تیم فوتبال استقلال تهران که امروز مقابل سایپا به برتری ۲ بر صفر رسید تا به رتبه پنجم برسد، در دیدار بعدی خود از هفته دهم لیگ برتر باشگاه های ایران، میهمان فولاد خوزستان است.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۸۴*خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.