انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18447

5 بازدید34 views

به گزارش #فراسخن، اگرچه تاکنون گزارشی در مورد جزییات این حادثه منتشر نشده است، اما گفته می شود حداقل ۲۶ نفر برای درمان به دو بیمارستان در لندن منتقل شده اند.شبکه اسکای نیوز در خبری در این مورد با اشاره به اعزام نیروهای امدادی و آتش نشانی به فرودگاه سیتی لندن، گفت: شماری از افرادی […]

به گزارش #فراسخن، اگرچه تاکنون گزارشی در مورد جزییات این حادثه منتشر نشده است، اما گفته می شود حداقل ۲۶ نفر برای درمان به دو بیمارستان در لندن منتقل شده اند.
شبکه اسکای نیوز در خبری در این مورد با اشاره به اعزام نیروهای امدادی و آتش نشانی به فرودگاه سیتی لندن، گفت: شماری از افرادی که به دلیل حادثه شیمیایی یاد شده، دچار مشکلات تنفسی شدید و سرفه های پی درپی شده بودند؛ به بیمارستان منتقل شدند .
اسکای نیوز گفت: فرودگاه ‘سیتی لندن ‘ که بیشتر برای پروازهای محلی و منطقه ای استفاده می شود، در حال حاضر بسته شده و از جمع مسافران تخلیه شده است.
این شبکه خبری با بیان اینکه در حدود ۵۰۰ نفراز مسافران فرودگاه ‘سیتی لندن ‘ را ترک و به لندن منتقل شده اند، گفت:’ انتظار می رود که علاوه بر لغو شماری از پروازهای منتهی با این فرودگاه ، کلیه پروازهای این فرودگاه با تاخیرهای طولانی مواجه شدند.
اروپام**۴**۱۵۵۲/انتشاردهنده: قاسم شریعتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.