انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18458

9 بازدید13 views

ترمیم کابینه یازدهم اقدامی به موقع بود که خوشبختانه توسط دولت انجام شد و اگر هدایت شده و همراه با برنامه و اطلاعات لازم باشد می‌تواند به دولت کمک کند. در واقع ترمیم کابینه خواست مردم و مجلس شورای اسلامی بود. در واقع تصمیم برای ترمیم کابینه پاسخگویی به توقعات و دغدغه‌هایی بود که نمایندگان […]

ترمیم کابینه یازدهم اقدامی به موقع بود که خوشبختانه توسط دولت انجام شد و اگر هدایت شده و همراه با برنامه و اطلاعات لازم باشد می‌تواند به دولت کمک کند.

در واقع ترمیم کابینه خواست مردم و مجلس شورای اسلامی بود. در واقع تصمیم برای ترمیم کابینه پاسخگویی به توقعات و دغدغه‌هایی بود که نمایندگان با دولت مطرح کرده بودند، حتی نمایندگان عضو فراکسیون امید نیز این توقعات و انتظارات را از دولت داشتند و دارند که دولت بهتر از این عمل کند.

بهرحال رهبر انقلاب، مجلس، مردم، رسانه‌ها و نخبگان جامعه توقعات و انتظاراتی در بخش‌های اجتماعی و فرهنگی دارند که باید این انتظارات به خوبی توسط دولت پاسخ داده شود. توقع از دولت این است کسی که معرفی می شود این دغدغه‌ها را مدنظر قرار دهد و این توقعات را برآورده کند تا زمینه برای رای‌آوری چنین گزینه‌هایی در مجلس فراهم شود.

اینکه دولت این نیاز را احساس کند که در دیگر ارکان کابینه نیز تغییراتی ایجاد کند منوط به تصمیم رییس‌جمهور است و در واقع این موضوع جز اختیارات دولت است که باید خودش آنرا تشخیص دهد.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی
۲۹۲۹

نظرات بسته شده است.