انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18495

5 بازدید25 views

به گزارش روز جمعه #فراسخن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس جمهوری در پاسخ به نامه استعفای علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن پذیرش استعفا و قدردانی از خدمات وی نوشت: علیرغم این واقعیت که اختیارات و امکانات آن وزارتخانه در حوزه فرهنگ تناسبی با مسئولیت و توقعات جامعه از […]

به گزارش روز جمعه #فراسخن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس جمهوری در پاسخ به نامه استعفای علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن پذیرش استعفا و قدردانی از خدمات وی نوشت: علیرغم این واقعیت که اختیارات و امکانات آن وزارتخانه در حوزه فرهنگ تناسبی با مسئولیت و توقعات جامعه از آن ندارد، لیکن حرکت سه سال اخیر آن در مسیر درست گسترش آگاهی مردم، ایجاد فضای احساس امنیت و آزادی برای اهل فرهنگ، و شکوفایی خلاقیت ها در تبیین ارزش های اسلامی- ایرانی بوده است؛ و دولت با قوتِ تمام و با سرعتی بیشتر در این مسیر حرکت خواهد کرد.
حسن روحانی در پاسخ به نامه استعفای علی اصغر فانی وزیر پیشین آموزش و پرورش نیز ضمن قدردانی از تلاش های صمیمانه وی در سه سال گذشته نوشت: ترمیم کابینه در حوزه فرهنگی و اجتماعی برای تحقق اهداف بلند نظام اسلامی و خدمت شایسته تر به مردم با توانی بیشتر و سرعتی افزون تر در همین مسیر خواهد بود. بی شک همکاری جمع عظیم معلمان و فرهنگیان عزیز کشور، سرمایه اصلی دولت در این راه است.
رییس جمهوری در نامه جداگانه دیگری در پاسخ به نامه استعفای محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، با پذیرش استعفای وی نوشت: خداوند بزرگ را شاکرم که علیرغم مشکلات و محدودیت های فراوان در سه سال گذشته، پیروزی های فراوان در عرصه های مختلف بین المللی از جمله میدان های ورزشی را نصیب ملت ایران کرده است. تلاش ها و برنامه ریزی های جنابعالی و همکارانتان در تحقق سیاست های دولت در وزارت ورزش و جوانان و کوشش های افتخارآفرین ورزشکاران غیورمان در این دوره، شایسته تقدیر و سپاسگزاری است.
به گزارش #فراسخن، رییس جمهوری ضمن پذیرش استعفای سه وزیر یادشده با هدف ترمیم کابینه ، روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه در احکام جداگانه ای سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان را منصوب کرد.
براساس این احکام سیدمحمد بطحایی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سید عباس صالحی به عنوان سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید نصرالله سجادی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.
سیام**۹۰۱۲ **۱۵۶۱ تنظیم کننده: زهرا امیری**انتشاردهنده:مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.