انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18531

24 بازدید71 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، شه بخش گل گیج یکی از سخنرانان همایش روز ملی روستائیان وعشایر بود که از استان سیستان وبلوچستان در این مراسم حضور داشت و گزارشی را برای حاضران در اجلاس ارائه کرد .در این مراسم پوشش لباس محلی روستائیان وعشایری که از استان های مختلف کشور حضور داشتند، دیدنی بود […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، شه بخش گل گیج یکی از سخنرانان همایش روز ملی روستائیان وعشایر بود که از استان سیستان وبلوچستان در این مراسم حضور داشت و گزارشی را برای حاضران در اجلاس ارائه کرد .
در این مراسم پوشش لباس محلی روستائیان وعشایری که از استان های مختلف کشور حضور داشتند، دیدنی بود .
سه نفر از روستائیان وعشایر در این مراسم به نمایندگی از سایر روستائیان وعشایر پیشنهادات وانقتادات خود را نسبت به وضعیت بخش روستائی و عشایر ارائه کردند .
سخنرانان در این مراسم خواستار توجه به بخش روستا و عشایر به منظور جلوگیری از مهاجرت و خواستار حمایت و ارائه تسهیلات جهت رونق بخش های کشاورزی روستاها شدند .
رئیس جمهوری نیز در این مراسم یادآوری کرد که باید دعواهای کودکانه را کنار بگذاریم و به مهمترین مساله کشور در کنار توجه به مسایل روستائی و عشایری که همان اشتغال جوانان است، بپردازیم .
حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی همچنین از پیشنهاد ستاد اقتصاد مقاومتی خدمت رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از یک میلیارد و۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای برنامه های اشتغال روستائی و عشایر خبر داد.
سیام** ۱۰۵۳**۱۴۲۹خبرنگار:حمید شریفی کیا**انتشاردهنده:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.