انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18576

9 بازدید71 views

میرزا بابا مطهری نژاد عصر شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: در نشست اخیر شورای مرکزی حزب مردم سالاری ، ۳ تصمیم راهبردی در زمینه های انتخابات اردیبهشت ۹۶ اتخاذ شد. وی ادامه داد: حزب مردمسالاری حدود ۱۵۰۰ داوطلب اصلاح طلب در کلانشهرها و شهرهای بزرگ برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر […]

میرزا بابا مطهری نژاد عصر شنبه در گفت و گو با #فراسخن افزود: در نشست اخیر شورای مرکزی حزب مردم سالاری ، ۳ تصمیم راهبردی در زمینه های انتخابات اردیبهشت ۹۶ اتخاذ شد.
وی ادامه داد: حزب مردمسالاری حدود ۱۵۰۰ داوطلب اصلاح طلب در کلانشهرها و شهرهای بزرگ برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شناخته شده معرفی خواهد کرد. تصمیم دوم رویکرد اصلی حزب مردمسالاری برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت از دکتر حسن روحانی است که پس از ملاقات دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب با وی اعلام خواهد شد.
رییس کمیته اطلاع رسانی حزب مردم سالاری اضافه کرد: تصمیم سوم این حزب این است که سایر گزینه های اصلاح طلب از داخل و خارج حزب مردم سالاری را نیز در دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب به عنوان جانشینان احتمالی حسن روحانی بررسی خواهد کرد.
مطهری نژاد در پایان از برگزاری پیش کنگره پانزدهم این حزب در ۲۸ آبان ماه در تهران خبر داد.
سیام**۱۰۵۸ /۱۴۴۹

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.