انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18577

7 بازدید18 views

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد افزود: در پی شکایت مدیر یک بنگاه معاملات املاک مبنی بر این که زن جوانی با ارائه تعداد اوراق برگ واگذاری زمین و چندین صورتجلسه و اسناد مربوط به شهرداری وی را فریب داده و مبلغ ۱۴۰میلیون ریال از وی کلاهبرداری است، بررسی موضوع […]

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد افزود: در پی شکایت مدیر یک بنگاه معاملات املاک مبنی بر این که زن جوانی با ارائه تعداد اوراق برگ واگذاری زمین و چندین صورتجلسه و اسناد مربوط به شهرداری وی را فریب داده و مبلغ ۱۴۰میلیون ریال از وی کلاهبرداری است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی سیرجان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به اظهارات شاکی و انجام تحقیقات فراوان سرانجام این زن جوان شناسایی و دستگیر و تعدادی برگ واگذاری جعلی نیز از مخفیگاه وی کشف شد.
وی عنوان کرد: در بازجویی های پلیس مشخص شد این زن کلاهبردار با تهیه اوراق جعلی واگذاری زمین، به بهانه اینکه قادر است از سازمان های دولتی زمین دریافت کند، اقدام به فریب طعمه های خود می کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان ضمن اشاره به اینکه متهم پس از جمع آوری مستندات جرم ارتکابی تحویل مراجع قضایی شد توصیه کرد: مردم هوشیار باشند و فریب افراد کلاهبردار را نخورند و با تحقیق و بررسی کامل، خرید خود را انجام دهند.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشاردهنده: مجید ملازاده
۷۴۴۰/۳۰۲۹/۱۷۷۲

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.