انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18591

31 بازدید47 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، محمدرضا باهنر شامگاه شنبه در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته تحولات سنگینی در منطقه در حال وقوع است و البته بعضی از بخش های آن بیش از لایه های بیرونی خود مسایل درونی و داخلی دارد. وی افزود: در یک […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، محمدرضا باهنر شامگاه شنبه در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته تحولات سنگینی در منطقه در حال وقوع است و البته بعضی از بخش های آن بیش از لایه های بیرونی خود مسایل درونی و داخلی دارد.
وی افزود: در یک ماه گذشته در صحبت های سران قدرت ها مساله تهدیدات هسته ای گفته و تکرار هم می شود؛ بعضی از اقداماتی هم که انجام می دهند اقدامات غیرمعمول است.
باهنر گفت: در همین ۱۰روز اخیر آقای پوتین با این مضمون اعلام کرد که اگر منافع روسیه با سلاح های عادی تهدید شود و نتوانیم با راه های متعارف از منافع خود دفاع کنیم از امکانات هسته ای خود استفاده می کنیم و به این صراحت چنین بیانی از سوی یکی از کشورهای دارای بمب هسته ای کم سابقه است.
وی با بیان این که مرکز همه این نزاع ها فعلا منطقه خاورمیانه و بخشی از آفریقا شده است گفت: تا حدود ۱۵ ، ۲۰ سال پیش در منطقه عملا فعال نظامی و سیاسی، دو کشور آمریکا و ایران بودند و هم اینک عملا مدتی است ترکیه، عربستان، قطر و کشورهای منطقه از انفعال بیرون آمده و فعال شده اند و لشکرکشی می کنند.
باهنر تصریح کرد: به صورت ویژه برخی از کارهایی که آمریکا و اسرائیل انجام می دهند نشان از آن دارد که به دنبال تاسیس کشور جدیدی در منطقه هستند و معلوم می شود که رضایت داده و یا تسلیم شده اند که عمر سفاک و کثیف داعش به سر رسیده است و وزیر دفاع صهیونسیت ها چند وقت پیش اعلام کرد که داعش در حال اتمام است و قبل از تمام شدن باید با النصره تفاهم کرده و نزدیک شویم.
وی ادامه داد: ما که تروریست و خوب و بد را به رسمیت نمی شناسیم اما با توجه به اختلاف بین روسیه، ما و آمریکا در سوریه و عراق، مساله این است که ما می گوییم همه تروریست ها سر و ته یه کرباسند و نطفه غیر مشروع آن توسط شماها منعقد شده و باید پاکسازی شود اما آنها هنوز می گویند تروریست خوب و بد و حاضر نشده اند هنوز النصره را جزو تروریست های خشن که باید نابود شوند بدانند.
باهنر افزود: البته روسیه ، ایران و برخی همپیمانان به این جمع بندی رسیده اند اما آمریکا هنوز مقاومت می کند. این ها علاقه مندند کشوری شاید با محوریت کردها تاسیس شود و اگر قائدتا با طراحی که در ذهن خود دارند تا این کشور تاسیس شود، قطعا این کشور اسرائیل دوم خواهد بود که کمی بار و فشار را از روی حکومت صهیونیست ها بردارد که البته خواب های آشفته اینها تعبیر نخواهد شد.
ادامه دارد
سیام ۱۰۵۸**۶۰۸۴* خبرنگار: محمد افضلی *انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.