انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18614

42 بازدید61 views

پس از اینکه در تیر و مرداد ماه امسال شرکت غدیر با رسیدن به بالاترین رکورد تولید از زمان تأسیس شرکت رسید و از زیان دهی خارج شد، عامل شرکت، اجرایی کردن طرح طبقه بندی مشاغل را در دستور کار خود قرار داد. به گزارش فراسخن به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی غدیر متن […]

پس از اینکه در تیر و مرداد ماه امسال شرکت غدیر با رسیدن به بالاترین رکورد تولید از زمان تأسیس شرکت رسید و از زیان دهی خارج شد، عامل شرکت، اجرایی کردن طرح طبقه بندی مشاغل را در دستور کار خود قرار داد.
به گزارش فراسخن به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی غدیر متن بخش نامه مهندس امین بیانک بدین شرح است.
اینک که ثمرات ۸ ماهه از همکاری مشترک و خدمت اینجانب در پتروشیمی غدیر در حال به بار نشستن است و همراهی و سختکوشی خانواده ی صمیمی و یکدل غدیر ما را روز به روز به اهداف مادی و معنوی شرکت نزدیکتر می سازد، بر خود لازم می دانم که عهد و پیمان اولیه خود با همکاران عزیز را یادآوری نموده و در پاسخ به همیت و مردانگی کارگران شریفی که با از خود گذشتگی رکوردهای تولید را یکی پس از دیگری پشت سر نهادند، بار دیگر تأکید نمایم که اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در پتروشیمی غدیر را به عنوان یکی از افتخارات دوره های مسئولیت خود، با لطف و عنایت الهی تا پایان سال جاری و در دوره ی دولت تدبیر و امید در این شرکت اجرایی نموده تا از این رهگذر کارکنان شایسته ی شرکت از نتایج شیرین همبستگی و تأسی به تعهد و شرافت کاری بهره مند شوند.

در این راستا لازم است کلیه مدیران ذیربط مقدمات تحقق این مهم را به نحو شایسته فراهم سازند. ضمنا کلیه همکاران می توانند پیشنهادات اصلاحی و اجرایی خود را در اجرای هرچه مطلوبتر طرح طبقه بندی مشاغل به قائم مقام شرکت یا معاون مالی و پشتیبانی ارائه نمایند. از خداوند متعال برای همه عزیزان بهروزی و سربلندی روز افزون خواهانم.

گفتنی است پیش از این در تیرماه ۹۵ شرکت غدیر با اجرایی کردن طرح موسوم به ۶۵ درصد بر اساس آیین نامه داخلی شرکت، حقوق ۳۵۵ نفر از پرسنل که سالها بدون تغییر مانده بود را اصلاح کرد.
با اجرایی شدن این طرح، تمام آیتم های حقوقی بر اساس آیین نامه برای کارکنان تایید شده و حقوق آنها افزایش پیدا کرد که مبلغ کلی این اضافه حقوق، ۱۴۰ میلیون تومان در هر ماه است.

نظرات بسته شده است.