انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18643

9 بازدید18 views

به گزارش #فراسخن، در حساس ترین رویایی هفته نهم لیگ دسته اول باشگاه های ایتالیا، تیم های آ.ث میلان و یوونتوس که رقبای سنتی محسوب می شوند در ورزشگاه مملو از تماشاگر «سن سیرو» به مصاف هم رفتند.رقابت دیرینه این دو تیم و جایگاه مناسب آنان در جدول رده بندی به حساسیت های دیدار شنبه […]

به گزارش #فراسخن، در حساس ترین رویایی هفته نهم لیگ دسته اول باشگاه های ایتالیا، تیم های آ.ث میلان و یوونتوس که رقبای سنتی محسوب می شوند در ورزشگاه مملو از تماشاگر «سن سیرو» به مصاف هم رفتند.
رقابت دیرینه این دو تیم و جایگاه مناسب آنان در جدول رده بندی به حساسیت های دیدار شنبه شب افزوده بود.
یوونتوس که قهرمان پنج فصل گذشته سری آ محسوب می شود با اتکا به خط هافبک قدرتمند خود متشکل از «سامی خدیرا»، «میرالم پیانیچ» و «هرنانس» بر روند بازی تسلط بیشتری داشت.
آث میلان نیز که از حمایت هزاران هوادارش سود می برد، برای رسیدن به گل از تکنیک و سرعت «امبی نیانگ»و «کارلوس باکا» استفاده می کرد.
در دقیقه ۲۵، «پائولو دیبالا» مهاجم گران قیمت و آرژانتینی یوونتوس به دلیل مصدومیت کشاله ران از بازی بیرون رفت و جای خود را به «کوادرادو» داد.
در دقیقه ۳۶، یوونتوس در جناح راست صاحب ضربه ایستگاهی شد که ارسال «میرالم پیانیچ» به صورت مستقیم وارد دروازه میلان شد که کمک داور اول در تصمیمی بحث برانگیز معتقد بود که این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده آنرا نپذیرفت.
در نیمه دوم نیز یوونتوس بر روند بازی مسلط بود، اما قدر فرصت های به دست آمده را نداست.
در دقیقه ۶۴ و حرکت تیمی بازیکنان میلان، توپ به «مانوئل لوکاتی» رسید و این هافبک جوان با ضربه ای مهار نشدنی توپ را به تور دروازه یوونتوس دوخت و یکی از زیباترین گل های سری آ ایتالیا را به نام خود ثبت کند.
در دقایق باقی مانده حملات یوونتوس برای رسیدن به گل ثمری نداشت تا این تیم بازنده باشد.
هر چند یوونتوس دومین شکست فصل خود را پذیرفت، اما همچنان با ۲۱ امتیاز صدرنشین است و آث میلان نیز با کسب این پیروزی شیرین با ۱۹ امتیاز به رتبه دوم رسید.
یوونتوس که به بانوی پیر تورین شهرت دارد پیش از این نیز در ورزشگاه سن سیرو مغلوب دیگر تیم شهر میلان یعنی اینترمیلان شده بود.
در دیگر دیدار که عصر شنبه برگزار شد، سامپدوریا با نتیجه ۲ بر یک مقابل همشهری خود «جنوا» به برتری دست یافت.
شبد **۳۷۸۳** ۹۱۲۲**۱۰۹۵ ** خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.