انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18689

32 بازدید66 views

رئیس پلیس راه شاهین دژ – تکاب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: این سانحه رانندگی عصر امروز در ۱۵ کیلومتری جاده تکاب -بیجار، حوالی روستای دورباش تکاب رخ داد و بر اثر آن راننده خودروی سمند در دم جان باخت.سروان بابک رضانژاد گفت: یکی دیگر از سرنشینان خودروی سمند نیز […]

رئیس پلیس راه شاهین دژ – تکاب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: این سانحه رانندگی عصر امروز در ۱۵ کیلومتری جاده تکاب -بیجار، حوالی روستای دورباش تکاب رخ داد و بر اثر آن راننده خودروی سمند در دم جان باخت.
سروان بابک رضانژاد گفت: یکی دیگر از سرنشینان خودروی سمند نیز زخمی و به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.
وی اظهار کرد: در این تصادف رانندگی خودروی پراید به دلیل بی احتیاطی با سرعت زیاد از جاده فرعی وارد جاده اصلی شده و به شدت با خودروی سمند برخورد کرده بود.
وی بیان کرد: شدت برخورد به حدی بود که خودروی سمند از مسیر خود منحرف شد و از روی پل محل حادثه سقوط کرده و منجر به کشته و زخمی شدن راننده و سرنشین آن شد.
سروان رضانژاد اضافه کرد: بی احتیاطی، رعایت نکردن حق تقدم و بی توجهی به علائم راهنمایی و رانندگی از سوی راننده خودروی پراید علت وقوع این سانحه رانندگی است.
به گزارش #فراسخن، شهرستان تکاب با ۷۸ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و با شهرستان های شاهین دژ در آذربایجان غربی و بیجار در استان کردستان ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.
۷۵۱۴/۳۰۹۳/۲۰۹۳** شبد ** ۱۰۹۵ ** خبرنگار: امیرخالق نژاد** انتشاردهنده: رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.