انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18698

28 بازدید67 views

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری ‘یافع نیوز’، ولد الشیخ احمد با صدور بیانیه ای با اشاره به پایان زمان آتش بس ۷۲ ساعته از نیمه شب گذشته به وقت یمن، از طرف های درگیر خواست با تمدید آن به مدت ۷۲ ساعت دیگر موافقت کنند.ولد الشیخ ادعا کرد: آتش بس به رغم موارد نقض […]

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری ‘یافع نیوز’، ولد الشیخ احمد با صدور بیانیه ای با اشاره به پایان زمان آتش بس ۷۲ ساعته از نیمه شب گذشته به وقت یمن، از طرف های درگیر خواست با تمدید آن به مدت ۷۲ ساعت دیگر موافقت کنند.
ولد الشیخ ادعا کرد: آتش بس به رغم موارد نقض آن در چندین منطقه، به صورت کلی برقرار شد.
وی در این بیانیه آورده است: در روزهای اخیر شاهد ارسال مواد غذایی و توزیع کمک های بشردوستانه در چند منطقه آسیب دیده یمن بودیم و سازمان ملل در طول آتش بس توانست غذا و کمک های دیگر به چند منطقه صعب الوصول این کشور ارسال کند.
فرستاده سازمان ملل اظهار امیدواری کرد که بتواند با تمدید آتش بس در چند روز آینده نیز کمک های بشر دوستانه به سایر مناطق یمن ارسال کند.
وی از طرف های یمنی خواست با موافقت در خصوص برقراری آتش بس، امکان امداد رسانی و ارسال کمک های بشر دوستانه به همه مناطق یمن را فراهم کنند.
آتش بس در یمن با موافقت طرف های درگیر تحت نظارت سازمان ملل از بامداد بیستم اکتبر (پنجشنبه گذشت) برقرار و نیمه شب گذشته به پایان رسید. این در حالی است که از نخستین ساعات برقراری آتش بس در یمن، عربستان بمباران شهرهای یمن را ادامه داده بود.
یمن از ۱۹ ماه قبل تاکنون مورد تجاوز هوایی، زمینی و دریایی عربستان و همپیمانانش قرار دارد که بر اثر آن ده هزار نفر کشته و زخمی شده و بیش از سه میلیون نفر از شهروندان یمنی نیز آواره شده اند.
خاورم** ۱۴۵۳**۱۶۵۱
مترجم: آمنه دهقان-انتشاردهنده:مسعودجعفریان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.