انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18746

9 بازدید46 views

به گزارش #فراسخن اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:۱- مبلغ شصت و دو هزار و پانصد و نود و سه میلیارد و چهارصد و نه […]

به گزارش #فراسخن اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
۱- مبلغ شصت و دو هزار و پانصد و نود و سه میلیارد و چهارصد و نه میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۴۰۹ر۵۹۳ر۶۲) ریال از بدهی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ناشی از اصل، سود و جرایم تعهدات دریافت تسهیلات برای اجرای طرح ها و پروژه‏های سرمایه گذاری، به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، به بدهی دولت منتقل می شود.
۲- معادل مبلغ بدهی انتقال یافته، سرمایه دولت در شرکت یادشده افزایش می یابد. وزارت نیرو موظف است مراتب اجرای این بند را با ارایه تأییدیه سازمان حسابرسی، به
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.
۳- بدهی های انتقالی به دولت در وزارت امور اقتصادی و دارایی (اداره کل مدیریت بدهی ها و تعهدات عمومی دولت) به نمایندگی از دولت ثبت و صرفاً مبلغ سود آن، به نرخ مقرر در قراردادهای مربوط (نسبت به مبلغ اصل بدهی و بدون احتساب جریمه) به روزرسانی می شود.
۴- سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است اعتبار لازم برای تسویه بدهی های موضوع این تصویب نامه را در لوایح بودجه سنواتی پیش بینی و برای پرداخت در اختیار وزارت امور اقتصادی و دارایی قرار دهد.
۵- تسویه بدهی های موضوع این تصویب نامه با صدور اوراق تسویه خزانه مجاز است.
۶- تسویه جرایم انتقالی به حساب دولت در چارچوب اختیارات اشخاص طلبکار، مجاز است.

سیام ** ۹۳۱۴**۱۴۴۹
دریافت کننده: داود توسلی** انتشاردهنده: کاردان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.