انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18757

13 بازدید51 views

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ ۲ پاسدار مجید شجاع افزود: دیروز(شنبه) ماموران انتظامی نهبندان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز و وانت نیسان مشکوک شدند و […]

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ ۲ پاسدار مجید شجاع افزود: دیروز(شنبه) ماموران انتظامی نهبندان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز و وانت نیسان مشکوک شدند و خودروها را بازرسی کردند.
سردار شجاع تصریح کرد: در بازرسی از این دو خودرو ۱۴۳کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود کشف شد و در این ارتباط سه نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان افزود: همچنین در عملیات دیگری ماموران خوسف شب گذشته(شنبه) هنگام کنترل محورهای عبوری در بازرسی از یکدستگاه تریلی که از « زنوغان » عازم خوسف بود، ۴۶ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کردند که در این ارتباط دو سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی بیان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
ماموران انتظامی خراسان جنوبی از ابتدای سال ۹۵ تاکنون حدود ۱۶تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.
*۲۰۴۷** تنظیم و انتشار دهنده- عباسقلی اشکورجیری *

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.