انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18776

8 بازدید41 views

به گزارش #فراسخن، حسین امیرعبداللهیان امروز- یکشنبه- در دیدار با «صلاح الزواوی» شیخ السفرای مقیم تهران و سفیر فلسطین از ایجاد شکاف در جهان اسلام درخصوص مساله فلسطین انتقاد کرد و گفت: باید جهان اسلام در قضیه فلسطین موضع مشترک اتخاذ کنند چرا که مساله فلسطین، مهم ترین مساله جهان اسلام است.دستیار ویژه رئیس مجلس […]

به گزارش #فراسخن، حسین امیرعبداللهیان امروز- یکشنبه- در دیدار با «صلاح الزواوی» شیخ السفرای مقیم تهران و سفیر فلسطین از ایجاد شکاف در جهان اسلام درخصوص مساله فلسطین انتقاد کرد و گفت: باید جهان اسلام در قضیه فلسطین موضع مشترک اتخاذ کنند چرا که مساله فلسطین، مهم ترین مساله جهان اسلام است.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل تلاش رژیم صهیونیستی برای ایجاد رابطه با برخی کشورهای اسلامی و عربی را به ضرر منطقه، و تل آویو را ریشه اصلی ناامنی ها در منطقه خواند.
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در همین راستا به برگزاری کنفرانس حمایت از مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به حمایت و پشتیبانی خود از مردم و مبارزین فلسطینی ادامه خواهد داد.
امیرعبداللهیان اضافه کرد: سیاستمداران کاخ سفید و تل آویو، راهبرد مشترکی را در منطقه و در جهت تضعیف کشورهای منطقه دنبال می کنند.

** هیچ گاه حمایت های دولت و ملت ایران را در قضیه فلسطین فراموش نخواهیم کرد
به گزارش خانه ملت، «صلاح الزواوی» سفیر فلسطین در تهران نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی از مردم مظلوم فلسطین گفت: جمهوری اسلامی ایران کشور بزرگ و مهمی است و همواره به عنوان دوست و برادر در کنار ملت فلسطین بوده و ما هیچ گاه حمایت های دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران را در قضیه فلسطین فراموش نخواهیم کرد.
وی همچنین، جمهوری اسلامی ایران را از حامیان اصلی در راه پایداری و احقاق حقوق مردم فلسطین دانست و از نقش اساسی مقام معظم رهبری، دولت، مجلس و ملت جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین قدردانی کرد.
الزواوی سفیر فلسطین در تهران همچنین تمرکز جهان اسلام بر عامل وحدت بخش حمایت از فلسطین را حائز اهمیت خواند.
سیام**۳۰۶۱**۱۴۴۹*تنظیم کننده: میترا بلندقامتی*انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.