انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18778

22 بازدید47 views

به گزارش #فراسخن، نخستین تفاهم نامه بین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مرکزی و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به امضا رسید.این تفاهمنامه در زمینه توسعه و تکمیل زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی، ایجاد شهرک فناوری صنایع پیشرفته و استقرار خوشه های صنعت آلومینیم و […]

به گزارش #فراسخن، نخستین تفاهم نامه بین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مرکزی و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به امضا رسید.
این تفاهمنامه در زمینه توسعه و تکمیل زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی، ایجاد شهرک فناوری صنایع پیشرفته و استقرار خوشه های صنعت آلومینیم و قطعات خودرو با اعتبار یک هزار میلیارد ریال است.
توسعه پنج تصفیه خانه در شهرستان های خمین، تفرش، دلیجان، کمیجان و شازند در شهرک های صنعتی و تکمیل زیرساخت ها در ۲۷ ناحیه شهرک صنعتی از دیگر بندهای این تفاهم نامه است.
اجرای تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی در خیرآباد و تامین ۲۰۰ لیتر آب در ثانیه از کسری آب مورد نیاز در شهرک ها و نواحی صنعتی از سهمیه مصوب در برنامه ششم توسعه از دیگر بندهای پیش بینی شده در این تفاهم نامه است.
به گزارش #فراسخن، دومین تفاهمنامه بین معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری و یک سرمایه گذار چینی با اعتبار دو میلیارد یورو به منظور حمایت از صنایع مولد استان مرکزی است.
سومین تفاهمنامه نیز بین معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی و معاون اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در قالب تسهیلات قرض الحسنه و ساخت مسکن شهری و روستایی نیازمندان استان به امضا رسید.
استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی دارد.
۳۰۱۷/ ۳۰۷۵/۱۷۷۲ ** خبرنگار: مصطفی مجللی ** انتشار دهنده: مجید ملازاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.