انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18790

16 بازدید22 views

به گزارش #فراسخن از خانه ملت، محمد خدابخشی در تشریح دستور کار روز یکشنبه کمیسیون تلفیق افزود: مواد ۱۳، ۱۴ و ۱۵ لایحه برنامه ششم توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در ماده ۱۳ این لایحه به موضوع یارانه ها اشاره داشت که بعد از بحث […]

به گزارش #فراسخن از خانه ملت، محمد خدابخشی در تشریح دستور کار روز یکشنبه کمیسیون تلفیق افزود: مواد ۱۳، ۱۴ و ۱۵ لایحه برنامه ششم توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در ماده ۱۳ این لایحه به موضوع یارانه ها اشاره داشت که بعد از بحث و بررسی های زیاد در کمیسیون تلفیق، فعلا مراعا گذاشته شد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: همچنین کلیات ماده ۱۴ این لایحه که در مورد مقابله بحران کم آبی، رهاسازی حق آبه زیست محیطی و تولید پایدار در بخش کشاورزی، کاهش مصرف سالانه آب بود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین ماده ۱۵ لایحه برنامه ششم توسعه در جهت مردمی شدن بخش اقتصاد، گسترش سهم بخش خصوصی و تعاونی در اقتصاد، افزایش بهره وری، ارتقای سطح کیفی خدمات و مدیریت بهینه هزینه ارتباط داشت که بر این اساس مواد ۱۴ و ۱۵ با اصلاحاتی تصویب شد.
سیام **۶۰۸۴**۱۴۴۹*تنظیم کننده: امیر خان زاده*انتشار دهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.