انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18873

8 بازدید39 views

رویترز دیروز (۲ آبان) نوشت که جیم آبیله (Jim Abele) رئیس پلیس بزرگراه کالیفرنیا به خبرنگاران گفت که این اتوبوس پیش از طلوع آفتاب و در نزدیکی شهر پالم اسپرینگز (۱۶۰ کیلومتری شرق لس آنجلس) از عقب با یک تریلر حامل یک دستگاه تراکتور تصادف کرد.به گفته آبیله، به علت سرعت زیاد اتوبوس، تریلر حدود […]

رویترز دیروز (۲ آبان) نوشت که جیم آبیله (Jim Abele) رئیس پلیس بزرگراه کالیفرنیا به خبرنگاران گفت که این اتوبوس پیش از طلوع آفتاب و در نزدیکی شهر پالم اسپرینگز (۱۶۰ کیلومتری شرق لس آنجلس) از عقب با یک تریلر حامل یک دستگاه تراکتور تصادف کرد.
به گفته آبیله، به علت سرعت زیاد اتوبوس، تریلر حدود ۴٫۵ متر به داخل اتوبوس رفت و جان ۱۳ نفر از جمله راننده آن را گرفت. از میان ۳۱ مجروح این حادثه، جراحات برخی سطحی و حال تعدادی وخیم است.
آبیله به خبرنگاران گفت: در ۳۵ سال گذشته تصادفی ندیده بودم که ۱۳ کشته بر جای بگذارد.
اتوبوس مذکور آخرین بار در ماه آوریل معاینه فنی شده بود و بظاهر مشکلی نداشت. برخی از نجات یافتگان این حادثه گفتند که مسافران اتوبوس همگی بزرگسال بودند و هنگام این تصادف خوابیده بودند.
پلیس اعلام کرد که هنوز معلوم نیست نوشیدنی های الکلی، مواد مخدر یا خستگی نقشی در این تصادف داشته باشد. علاوه بر آن سرعت غیر مجاز اتوبوس نیز هنوز اثبات نشده ولی پلیس معتقد است که اتوبوس هنگام تصادف سرعتی بسیار بیشتر از کشنده تراکتور داشته است.
اروپام**۳۰۹۲**۱۴۷۹
ترجمه: سیّد منصور جاوید **انتشاردهنده:حسن سالک رضائی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.